18.07.2022
Телеканал NTD

У дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахів

У дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахів

Це дитинча мурахоїда повертається в дику природу на північному сході Колумбії. Трохи далі в лісі випускають..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Це дитинча мурахоїда повертається в дику природу на північному сході Колумбії. Трохи далі в лісі випускають молодого оцелота. Повернувся у звичні умови й тукан. А ось звідси поповзла анаконда.

Понад 160 тварин, птахів і рептилій цього дня стали вільними. Усіх їх виловили незаконні торговці. Звірів і птахів урятували під час спецоперації. Потім вони пройшли реабілітацію в центрі порятунку диких тварин.

[Доріс Бернал, голова управління з охорони природи]:
«Ми пом’якшуємо шкоду, яку ми, люди, завдаємо природі. Ми допомагаємо цим незаконно відловленим тваринам повернутися в природне середовище. Це збереже цілісність екосистеми».

Торік у департаменті Касанаре повернули в дику природу більш як 1200 тварин та птахів. Їх теж вилучили в нелегальних торговців.

Колумбія відома великим біологічним розмаїттям. На її території перебуває 10 % світової флори та фауни.
Коротке посилання на цю сторінку:

У дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Литовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиОтара з 2022 овець пройшлася Єлисейськими полями в ПарижіЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в Чилі«Котячий тато»: як йорданець рятує бездомних котівКвітуча сакура прикрасила алеї ВашингтонаВівчарка винюхує чужорідні рослини, рятуючи природу АвстраліїМісце для споглядання: тисячі орхідей розквітли в Нью-ЙоркуУ зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемота

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: