21.06.2022
Телеканал NTD

Знаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітує

Знаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітує

Десятки тисяч ранніх тюльпанів, а також гіацинтів, крокусів та нарцисів. Знаменитий нідерландський парк «Кекенгоф» знову квітує...

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Десятки тисяч ранніх тюльпанів, а також гіацинтів, крокусів та нарцисів. Знаменитий нідерландський парк «Кекенгоф» знову квітує. І цього року чудовим ландшафтом милуються не лише працівники, а й гості.

[туристка з Німеччини]:
«Тут надзвичайно красиво. Давно хотіла сюди приїхати, але через пандемію відкладала. Дуже приємно нарешті опинитися тут і помилуватися квітами».

Через пандемію парк два роки не приймав відвідувачів. Це дуже вдарило по його доходах, а він існує лише на зароблені гроші.

У 2019 році тут побувало півтора мільйона гостей. Цього сезону очікують лише 700 тисяч.

[Марліс Голденберг, працівниця парку «Кекенгоф»]:
«Туризм у Нідерландах ще не повернувся до колишнього рівня, але поліпшується. Сюди приїздять зі США, Німеччини та інших країн».

А ці квіти прикрасять Ватикан на Великдень. За їх завантаженням наглядає єпископ, що приїхав для цього з Роттердама.

Історія «Кекенгофу» почалася в XV столітті. У ті далекі часи тут вирощували зелень і трави для королівської кухні. Звідси й назва — «Кекенгоф», тобто «Кухонний двір». У другій половині ХІХ століття виник сам парк. А парком квітів він став у середині минулого сторіччя.

Тут квітує майже сім мільйонів цибулинних. Більш як половина з них — це тюльпани ста різних сортів.

У парку безліч озер, ставків та каналів. Їх собою прикрашають 40 мостів та місточків. А загальна протяжність пішохідних доріжок — 15 кілометрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Знаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєМільйон нарцисів цвіте в найстарішому парку ЛондонаУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків США16-річний пілот вирушив у політ навколо світуНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теУперше на сході Лівії відкрили сучасну ветеринарну клінікуБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Піаністка стала кондитером і пече розкішні торти

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: