18.06.2022
Телеканал NTD

Повінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовики

Повінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовики

Постраждалим внаслідок великих повеней та зсувів у ПАР допоможуть військовики. Влада розпорядилася залучити 10 тисяч солдатів...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Постраждалим внаслідок великих повеней та зсувів у ПАР допоможуть військовики. Влада розпорядилася залучити 10 тисяч солдатів. Це сталося через тиждень після початку злив.

До завдань армійців входитиме прибирання постраждалих територій та доставляння гумдопомоги.

Загиблими поки вважають 443 особи. Ще шістдесятьох трьох місцевих жителів шукають.

Це передмістя Умбумбулу, що за 45 кілометрів від Дурбана. Тут шукають жінку. Імовірно, вона поверталася із сином з роботи, й обох відніс раптовий потік. Шукати їх поліції допомагають місцеві жителі. Поки вдалося знайти лише її одяг.

[Мбукені Кхвела, місцевий пастух]:

«Ми шукаємо нашу сусідку. Її змило потоком. Ми в цьому впевнені, бо тіло її сина вже знайшли».

[Тхандазіле Мкхізе, родичка зниклої]:
«Справи погані. Син у морзі, і ми не знаємо, що робити з його останками, бо не знайшли його матері».

Унаслідок цих повеней тисячі людей утратили свій дім. У деяких районах немає світла та води. Стихійне лихо позначилося й на роботі порту Дурбан — одного з найжвавіших в Африці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуКитайські дракони в центрі Нью-Йорка нагадали про криваві репресії в КНРУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібУ Чилі палає велика лісова пожежаТроє громадян Китаю загинуло внаслідок вибуху в ПакистаніНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході КитаюПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали УкраїнуДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестівЖителів Шрі-Ланки дратує китайська присутність

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: