18.07.2022
Телеканал NTD

Зливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблих

Зливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблих

Змиває будинки й дороги. У Південно-Африканській Республіці зливи спричинили повені та зсуви. Постраждала провінція Квазулу-Натал. Загинуло..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Змиває будинки й дороги. У Південно-Африканській Республіці зливи спричинили повені та зсуви. Постраждала провінція Квазулу-Натал. Загинуло вже щонайменше 45 людей. Влада попереджає, що жертв може стати більше.

Дурбан — найбільше місто провінції — наполовину затоплене. Десятки людей мусили покинути будинки. Хтось залишився без житла.

Джомба урятував дітей, але його дім зруйновано.

[Джомба Фірі, житель Дурбана]:
«Мені нікуди йти, у мене немає дому, нічого немає. Сусіди пустили на ніч мою сім’ю, але ми, звісно, ​​не стулили очей. Дуже погано. Не знаю, де ми житимемо».

Влада евакуює людей із зони лиха. Дістатися деяких районів складно — дороги місцями повністю зруйновано. Військовики надають підтримку з повітря.

Також у Квазулу-Наталі почалися перебої з електропостачанням. Є проблеми зі зв’язком.

Це стихійне лихо сталося лише через три місяці після повені на околицях міста Іст-Лондон у Східнокапській провінції. Тоді загинуло щонайменше десять осіб, сотні залишилися без даху над головою.

У метеорологічній службі ПАР уважають, що найближчими роками такі лиха ставатимуться дедалі частіше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблихУдар Росії по Яворівському полігону наблизив війну до кордону з країнами НАТОКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуУкраїну несподівано відвідали поважні гостіПершотравневі погроми: чим закінчилися демонстрації в ПарижіНизка вибухів в Афганістані забрала десятки життівУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібТроє громадян Китаю загинуло внаслідок вибуху в ПакистаніПід Барселоною зіткнулися потягиВогонь знищив дорогі особняки на південному заході США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: