18.06.2022
Телеканал NTD

Наплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 років

Наплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 років

Кількість мігрантів, арештованих під час спроби незаконно потрапити до США, зростає небувалими темпами. У березні на..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Кількість мігрантів, арештованих під час спроби незаконно потрапити до США, зростає небувалими темпами. У березні на кордоні з Мексикою заарештували 210 тисяч таких нелегалів. Це рекорд за попередні 20 років.

Це також на чверть більше ніж торік у березні. Тоді на кордоні затримали 169 тисяч мігрантів.

Наплив біженців розпочався якраз рік тому. Тоді тисячі дітей без супроводу опинилися в переповнених прикордонних центрах утримання, де чекали на розподіл по державних притулках.

Попередник Джо Байдена Дональд Трамп називав ситуацію на кордоні з Мексикою надзвичайною. Він почав будувати мур, щоб зупинити потік мігрантів, а ще посилив правила. Приміром, мігранти мали очікувати на розгляд своїх заяв на здобуття притулку в США на території Мексики.

Відколи прийшов демократ Байден, ситуація змінилася. Він зупинив будівництво муру та послабив міграційну політику, після чого зупинити потік мігрантів стало дуже проблематично.

Республіканці кажуть, що відмова Байдена від політики епохи Трампа посприяла зростанню нелегальної імміграції.

Водночас ситуація може погіршитися ще більше. До 23 травня планують скасувати ухвалу епохи пандемії, згідно з якою всіх мігрантів із прикордонних територій швидко відправляли до Мексики, щоб не допустити поширення COVID-19.

Приблизно до половини мігрантів, яких вислали в березні, застосували саме це розпорядження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Наплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 роківЄвропарламент ухвалив резолюцію щодо насильницького вирізання органів у КитаїЗелений Мадагаскар через посуху стає червонимМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориУ Гонконзі почали використовувати картонні труниСанкції у відповідь на визнання ДНР і ЛНРРобот-слиз зможе проникати у важкодоступні ділянки тілаПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали УкраїнуУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’я

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: