18.08.2022
Телеканал NTD

Китайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрів

Китайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрів

Концерт серед засніжених альпійських вершин. Китайський піаніст Лан Лан зіграв класичні твори на висоті 3500 метрів..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Концерт серед засніжених альпійських вершин. Китайський піаніст Лан Лан зіграв класичні твори на висоті 3500 метрів над рівнем моря. Для виступу вибрав перевал у Бернських Альпах у Швейцарії. Тут же розташована найвища залізнична станція Європи.

Концерт тривав вісім хвилин. Піаніст виконав три композиції, зокрема китайську. Каже, що вперше виступає за таких умов.

[Лан Лан, піаніст]:
«Серце б’ється трохи частіше, але мені дуже сподобалося. Почуваюся чудово, і особливих труднощів не було».

Лан Лана вважають піаністом-віртуозом. Він народився в Китаї у 1982 році. У два роки почув у мультфільмі «Том і Джеррі» «Угорську рапсодію» Ференца Ліста. Після цього захопився музикою. Учитися почав у три роки, а вже в п’ять посів перше місце на фортепіанному конкурсі в Шеньяні. 97-го разом із батьками емігрував до США.

Піаніст створив Міжнародний музичний фонд Лан Лана. Його мета — популяризувати класичну музику у світі. Особливу увагу приділяє навчанню молодих музикантів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Китайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрівСила квітів: садівницька виставка проходить у НідерландахВ Антарктиді знайшли корабель, який затонув 107 років томуУ Бразилії збудували ще одну гігантську статую ХристаГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїКолекція Dior у Парижі: спідниці з бронежилетамиТуристи поступово повертаються до НепалуБританські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїКартини з ароматом демонструють у Музеї Прадо

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: