17.07.2021
Телеканал NTD

Новонароджене тигреня в мексиканському зоопарку назвали Ковідом

Новонароджене тигреня в мексиканському зоопарку назвали Ковідом

Цей малюк недавно народився в приватному мексиканському зоопарку міста Кордова. Назвали його Ковід — на честь..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Цей малюк недавно народився в приватному мексиканському зоопарку міста Кордова. Назвали його Ковід — на честь коронавірусу, який спричинив такий переполох.

Поява тигреняти на світ теж була неочікуваною.

[Кітсія Родрігес, ветеринар, дочка власника зоопарку]:
«Річ у тім, що поява Ковіда всіх здивувала. Ми не знали, що він має народитися. Дуже миле тигреня. Воно живе-здорове. Сподіваємося, що ви скоро й самі його побачите».

Цей невеликий зоопарк понад 20 років спеціалізується на порятунку тварин, яких забрали з цирків та екзотичних приватних колекцій.

Мама Ковіда теж колишня циркова тигриця. Їй 8 років. А шестирічний батько потрапив сюди з приватних рук після того, як травмувався.

Тигреня з’явилося на світ 14 березня.

Зоопарк і далі працює, але відвідувачів значно менше.

[Кітсія Родрігес, ветеринар, дочка власника зоопарку]:
«Зараз усі у скруті, ми теж. Але гадаю, кожне нове народження нам допомагає й надихає рухатися вперед. Ковід — це подарунок».

Ковід — належить до бенгальського підвиду тигрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджене тигреня в мексиканському зоопарку назвали КовідомДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктоку«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністю