18.07.2022
Телеканал NTD

Біля Канарських островів урятували майже 50 мігрантів з Африки

Біля Канарських островів урятували майже 50 мігрантів з Африки

В Атлантиці врятували майже 50 мігрантів з Африки. Радар берегової охорони Іспанії виявив два човни за..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

В Атлантиці врятували майже 50 мігрантів з Африки. Радар берегової охорони Іспанії виявив два човни за 25 кілометрів від острова Гран-Канарія.

У човнах було 46 мігрантів. Усі чоловіки. Їх доставили до порту Аргінегін на Гран-Канарії. Там їм надали потрібну допомогу.

За офіційними даними, цього року на Канарські острови прибуло вже понад 6200 мігрантів. Торік до іспанської території дісталися 22 тисячі, а роком раніше — на тисячу більше.

2017 року військово-морські сили ЄС почали активно патрулювати Середземне море й відправляти човни з мігрантами до Лівії. Відтоді нелегали стали частіше користуватися іншим, небезпечнішим маршрутом — вони пливуть з Африки через Атлантику до Канарських островів.

Згідно зі статистикою морської рятувальної служби Іспанії, в Атлантичному океані тоне кожен 20-й мігрант. За даними Міжнародної організації з міграції, торік дорогою до Іспанії загинуло коло 400 осіб.

А правозахисники з Walking Borders наводять інші дані: за рік потонуло понад 4400 мігрантів, серед яких щонайменше 200 дітей. Це найбільший показник із 2018 року. Водночас не всі випадки можна підтвердити. Часто тонуть цілі човни з мігрантами, і про це ніхто не має змоги дізнатися.

До Іспанії пливуть мігранти із Західної і Північної Африки. Але та мало хто лишається. Африканці здебільшого прагнуть потрапити до Німеччини, Франції та Бельгії, або ж до скандинавських країн. Там вони можуть розраховувати на більшу допомогу, ніж в Іспанії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Біля Канарських островів урятували майже 50 мігрантів з АфрикиЕкологічна сталь: Швеція сподівається замінити вугілля на воденьВ Індії роздають будиночки для горобцівАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’яЗастосунок допомагає філіппінцям захиститися від зростання цін на пальнеКиївське метро стало домівкою для тисяч жителів столиціКонвой далекобійників проїде 4000 км із Каліфорнії до ВашингтонаОфіси послаблюють вимоги до дрес-коду після пандеміїЗаспокоїтися та зарядитися енергією: Всесвітній день Фалунь Дафа в Києві

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: