17.07.2021
Телеканал NTD

Сенат США затвердив пакет допомоги економіці обсягом $ 2 трлн

Сенат США затвердив пакет допомоги економіці обсягом $ 2 трлн

Сенат американського Конгресу 25 березня затвердив пакет допомоги економіці для подолання кризи, пов'язаної з епідемією коронавірусу...

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Сенат американського Конгресу 25 березня затвердив пакет допомоги економіці для подолання кризи, пов’язаної з епідемією коронавірусу. Його обсяг становить два трильйони доларів. Він має допомогти людям, що залишилися без роботи, і компаніям, яких зачепив карантин. Також кошти направлять на купівлю необхідного медичного обладнання, якого гостро потребують лікарні.

Республіканці й демократи в сенаті довго не могли дійти згоди щодо деяких пунктів. Та зрештою за кінцевий варіант документа проголосували одноголосно всі 96 сенаторів.

Тепер закон має затвердити нижня палата Конгресу, після чого пакет направлять на підпис президенту. Дональд Трамп уже пообіцяв підписати документ, щойно він опиниться на його столі.

[Мітч Макконнелл, лідер більшості в сенаті США]:
«Я з гордістю оголошую, що сьогодні жоден сенатор не проголосував проти цього пакета допомоги обсягом два трильйони доларів, який має врятувати малий і великий бізнес, а також надати фінансування для працівників охорони здоров’я, учених, лікарів та всіх інших, хто протистоїть цій пандемії».

[Чак Шумер, лідер меншості в сенаті США]:
«Ця хвороба дуже незвичайна й небезпечна. Коли ми ухвалили цей закон у сенаті, ми не обнялися, а просто помахали один одному на відстані».

Цей законопроект стане наймасштабнішим пакетом допомоги, який будь-коли ухвалював американський Конгрес. Він передбачає 500 мільярдів доларів для найбільш постраждалих галузей економіки. Також з нього американським сім’ям виділять по 3000 доларів одноразової допомоги.

У США виявлено близько 70 тисяч випадків зараження COVID-19. За кількістю хворих країна вже наздоганяє Італію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сенат США затвердив пакет допомоги економіці обсягом $ 2 трлнКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2США виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?Південь Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграціїКитайські винищувачі пролетіли в зоні протиповітряної оборони ТайванюФейсбук позбавив австралійців можливості ділитися новинамиЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоЕкспрезидента Франції Ніколя Саркозі визнали винним у корупціїБайден назвав убивства вірменів 1915 року геноцидом