03.09.2021
Телеканал NTD

ЄС оприлюднив законопроект про кліматичну нейтральність до 2050 року

ЄС оприлюднив законопроект про кліматичну нейтральність до 2050 року

Єврокомісія оприлюднила законопроект, який до 2050 року зробить ЄС кліматично нейтральним. Водночас його положення будуть обов'язковими..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Єврокомісія оприлюднила законопроект, який до 2050 року зробить ЄС кліматично нейтральним. Водночас його положення будуть обов’язковими до виконання для всіх країн-членів.

[Урсула фон дер Ляєн, голова Єврокомісії]:
«Рада повідомити, що Єврокомісія щойно затвердила наші пропозиції, які стали першим європейським кліматичним законом. Він висікає на камені нашу мету стати кліматично нейтральними до 2050 року».

Документ має затвердити Європейський парламент і національні уряди. Після цього блок рухатиметься до того, щоб на 100% компенсувати викиди парникових газів промислових підприємств висадженням дерев і впровадженням екологічних технологій.

Також у документі йдеться про відмову від використання в промисловості нафти, газу й вугілля та перехід на відновлювані джерела енергії.

[Урсула фон дер Ляєн, голова Єврокомісії]:
«Текст кліматичного закону досить короткий і простий. Але він для нас дуже важливий. Він примусить Європейський Союз враховувати кліматичні цілі в усіх майбутніх правилах і законах. Це обов’язковий до виконання юридичний документ. Він забезпечить передбачуваність і прозорість, наприклад, для європейської промисловості, для інвесторів і для урядів різних країн».

Слід зазначити, що не всі уряди світу дотримуються тієї ж точки зору. Наприклад, адміністрація президента США Дональда Трампа не підтримує ідею, що до зміни клімату призводить діяльність людини. На її думку, захищати екологію треба, проте це не має повністю позбавляти країну промислового потенціалу й ставити під загрозу національну безпеку.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС оприлюднив законопроект про кліматичну нейтральність до 2050 рокуБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОЄврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блокуПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуЄС і США владнали найтривалішу суперечку в історії СОТУсупереч резолюціям РБ ООН: турки-кіпріоти відкриють заборонений район ВарошаАвстралія вирішуватиме винну суперечку з Китаєм у СОТСпікер Конгресу США закликала бойкотувати Олімпіаду-22 у ПекініВашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку КитаюРідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го року