08.12.2021
Телеканал NTD

В’єтнамські школи відкрилися, але працюють онлайн

В'єтнамські школи відкрилися, але працюють онлайн

У порожньому класі школи в Ханої вчителька літератури Во Май Лінь готується до уроку. Вона проводить..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

У порожньому класі школи в Ханої вчителька літератури Во Май Лінь готується до уроку. Вона проводить навчання через інтернет. У такому режимі почали працювати всі в’єтнамські школи, які майже два місяці були закриті через коронавірус.

Учителька заздалегідь розсилає учням тему уроку. Навчання адаптовано до нових умов.

[Во Май Лінь, учителька]:
«Деякі учні раніше дуже соромилися, а тепер стали впевненішими й активно беруть участь в обговореннях. Учителі та школярі більше спілкуються. І не лише на заняттях, але й упродовж усього дня».

Діти охоче почали вчитися, але сумують за особистим спілкуванням із друзями.

[школяр]:
«Мої однокласники стали активніше виходити в інтернет, тому ми можемо більше розмовляти. Ми надихаємо один одного разом пережити цей важкий час».

У В’єтнамі епідемія COVID-19 почалася 23 січня. Загалом захворіло більш як 140 осіб.

Учителі можуть проводити уроки з дому, але деякі однаково приходять до школи. Кажуть, що в класах спокійніше, і ліпше працює інтернет.
Коротке посилання на цю сторінку:

В’єтнамські школи відкрилися, але працюють онлайнМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціВООЗ: ризик поширення вірусу Ебола з Гвінеї до сусідніх країн дуже великийНова Зеландія й Австралія відновили сполучення між країнами без обов’язкового карантинуНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтСудно з іспанськими коровами після двох місяців вимушеного плавання причалить у КартахеніЄгипет готується відкрити нову столицю країниПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристів«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандемії«Ковідні» паспорти: нова реальність чи дискримінація?