18.07.2022
Телеканал NTD

Філіппінська кравчиня перетворює відходи на дизайнерське вбрання

Філіппінська кравчиня перетворює відходи на дизайнерське вбрання

Цю сукню зроблено з поліетиленових мішків та повітряно-бульбашкової плівки. Її створила філіппінська кравчиня та модельєр Леонора...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Цю сукню зроблено з поліетиленових мішків та повітряно-бульбашкової плівки. Її створила філіппінська кравчиня та модельєр Леонора. Ось уже як сім років вона шиє вбрання зі сміття.

[Леонора Буенвіахе, модельєр]:
«Використовувати відходи вигідно. Вони дешеві, і, купуючи готовий виріб, здебільшого платиш за працю».

Як матеріал бере майже все, починаючи від газет і закінчуючи мішками з-під рису. Але особливо їй подобається пухирчаста плівка.

[Леонора Буенвіахе, модельєр]:
«Бульбашкова плівка красива, особливо чорна й біла. Вбрання з неї гарні на вигляд».

Леонора каже, що вбрання з вторсировини виходять гарними й служать довго. Коштують від 30 до 50 доларів. Їх одягають на весілля та інші урочистості, а ще для участі в різноманітних конкурсах.

[Леонора Буенвіахе, модельєр]:

«Радію щоразу, коли моє вбрання стає найкращим. Дизайн простий, але мої сукні однаково перемагають».

Філіппінка й сама організує покази мод. Так хоче надихнути інших дизайнерів створювати одяг із вторсировини. Головна мета — дати друге життя відходам і захистити природу від забруднення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Філіппінська кравчиня перетворює відходи на дизайнерське вбранняКиївське метро стало домівкою для тисяч жителів столиціОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)«Леді зі світильником»: як прославилася британська медсестраПротест сімейних лікарів проходить в ІталіїІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейСтартап допомагає жителям Сіднея правильно позбуватися сміттяЯк скакові коні можуть змінити професіюООН: забруднення планети вбиває більше людей, ніж коронавірусБагаторазові підгузки й одяг напрокат: виставка дитячих товарів у Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: