18.07.2022
Телеканал NTD

Офіси послаблюють вимоги до дрес-коду після пандемії

Офіси послаблюють вимоги до дрес-коду після пандемії

Пандемія змусила світові компанії переосмислити правила ділового дрес-коду. Поки працівники повертаються до офісів, керівники послаблюють вимоги...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Пандемія змусила світові компанії переосмислити правила ділового дрес-коду. Поки працівники повертаються до офісів, керівники послаблюють вимоги. Тепер у багатьох фірмах дозволяють приходити в більш розслабленому одязі, який раніше був допустимий лише у п’ятницю.

Головне гасло — «Змішуй і поєднуй».

[Майкл Феррера, стиліст]:
«Пам’ятайте, що ви маєте великий вибір, і багато роботодавців та великих корпорацій дозволяють бути трохи невимушеними, але все ж таки підтримувати професійний імідж. Не варто носити повний костюм, парадні туфлі, сорочку та краватку. Комбінуйте верх і низ, можливо, одягнувши лише піджак».

Утім, експерти застерігають: надто розслаблятися також не слід. За їхніми словами, багато чоловіків зараз намагаються одягнути повсякденне взуття, проте цього робити не варто.

[Майкл Феррера, стиліст]:
«Пам’ятайте, що вам усе ще треба носити модельне взуття. Жодних кросівок, жодних кросівок, жодних кросівок! Ключ тут у тому, що ваше взуття завжди буде показником вашого іміджу».

Для жінок теж більше не потрібен повний діловий костюм із високими підборами. Зі строгими елементами можна поєднувати легкі блузи й сукні, створюючи свій власний комбінований образ.

[Майкл Феррера, стиліст]:
«Можна змінювати низ і верх, а також носити сезонні кольори: м’якіші, рожевіші, блакитніші. Сміливі кольори обирати не варто, бо ми заново акліматизуємося й наново знайомимося з нашими колегами. Не варто всіх шокувати й дивувати».

Утім, багато хто, як і раніше, і далі працює з дому й проводить онлайн-зустрічі, сидячи у вітальні. Зрозуміло, що для них діловий образ актуальний лише згори.
Коротке посилання на цю сторінку:

Офіси послаблюють вимоги до дрес-коду після пандеміїНа ринку елітного житла в Лос-Анджелесі — рекордний попит2050 року понад 200 млн людей муситимуть мігрувати через посухуЗамість меблів — бронежилети: фабрика у ЗапоріжжіОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Недоступне житло — головне питання перед виборами в Південній КореїЮна футболістка в Пакистані надихає однолітківНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняЕкстремальна погода призводить до масштабних відключень світла в усіх США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: