18.06.2022
Телеканал NTD

Швейна фабрика у Львові безплатно працює для армії

Швейна фабрика у Львові безплатно працює для армії

Фабрику у Львові переобладнали, і тепер вона замість жіночого одягу шиє українські прапори. Їх використовують, щоби..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Фабрику у Львові переобладнали, і тепер вона замість жіночого одягу шиє українські прапори. Їх використовують, щоби покривати загиблих на війні військовиків. Власниця підприємства Любов каже, що з початку бойових дій одразу почала допомагати армії. Але прийняти нову реальність було непросто.

[Любов Савчин, підприємниця]:
«Першого дня був шок. Це в голові не вкладається ні в кого з нас і сьогодні. Якби не бачили й не чули цього всього, то просто не можна було б уявити цих жахів, які зараз відбуваються. Ми не мали жодного вихідного за цей час. Знаєте, як ми сказали? «Це злість, це впертість, і ми це зробимо»».

Сьогодні на фабриці працюють друзі та знайомі жінки, а також біженці з інших регіонів України. Усі роблять це безплатно.

Любов уже не вперше відгукується на заклик про допомогу. 2014 року, під час бойових дій на Донбасі, вона шила для українських захисників балаклави та аптечки. Каже, що має намір відстоювати свою свободу до кінця.

[Любов Савчин, підприємниця]:
«Я одна з українців, не жертва, не потерпіла. Ми повинні боротися. Це, певно, у нас генетично закладено давно. Моя мама розпочинала своє життя з дитинства у воєнні часи. Тепер їй 82 роки, і вона мусить ще раз це пережити».

Коротке посилання на цю сторінку:

Швейна фабрика у Львові безплатно працює для арміїТрава в столиці Чилі — тепер розкішРавлики замість корів та свиней: кенійські фермери перекваліфіковуютьсяІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейВ Австралії біженки вчаться шити й дають друге життя старому текстилюПотік кубинських мігрантів до США різко збільшивсяНовий одяг зі старого: як іспанські стартапи позбавляють світ від сміттяПрогулятися найдовшим пішохідним мостом у світі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: