21.07.2022
Телеканал NTD

У США зняли на відео, як білоголові орлани чекають на появу пташенят

У США зняли на відео, як білоголові орлани чекають на появу пташенят

Пара знаменитих у США білоголових орланів Джекі й Шедоу знову чекають на пташенят, які мають вилупитися..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Пара знаменитих у США білоголових орланів Джекі й Шедоу знову чекають на пташенят, які мають вилупитися з дня на день. Джекі знесла яйце 22 січня, а за три дні з’явилося друге.

Гніздо білоголові орлани звили на сосні на висоті 44 метри над землею. За життям цих пернатих спостерігають за допомогою двох камер.

Птахи живуть у горах Сан-Бернардіно поруч із водосховищем Біг-Бер у Каліфорнії. Торік у пари також було два яйця, але пташенята не вижили.

Білоголовий орлан — національний птах США. Ці хижі пернаті належать до найбільших птахів Північної Америки. У XIX та XX століттях білоголовим орланам загрожувало вимирання. Головною причиною було масове винищення та діяльність людей.

Після вжитих заходів для збереження виду чисельність білоголових орланів відновилася. Але їх, як і раніше, не можна вбивати чи тримати в неволі без письмового дозволу влади.

Ці хижаки полюють здебільшого на рибу, тому селяться біля водойм. Вони живуть 15–20 років. А в неволі доживають до 36 і більше.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США зняли на відео, як білоголові орлани чекають на появу пташенятВівчарка винюхує чужорідні рослини, рятуючи природу АвстраліїЯк у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопаркуСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіКвітуча сакура прикрасила алеї ВашингтонаДитинча рідкісного тюленя-ченця врятували й повернули в дику природу ГреціїУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків США70 млн жовтців зацвіли в Південній Каліфорнії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: