25.02.2021
Телеканал NTD

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Лондон, Велика Британія Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Королева благословила
Лондон, Велика Британія

Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її онук принц Гаррі та його дружина Меган почали жити більш незалежно й переїхали до Канади. Своє рішення вона оголосила під час термінової наради, у якій узяли участь старші члени монаршої родини, зокрема принци Чарльз та Вільям.

У її офіційній заяві сказано: «Моя родина і я цілком підтримуємо бажання Гаррі й Меган почати нове життя як молодої сім’ї. Хоча ми воліли б, щоб вони й далі повністю віддавалися роботі як члени королівської сім’ї, ми поважаємо й розуміємо їхнє бажання жити незалежніше, залишаючись важливою частиною моєї родини».

Королева також зазначила, що буде перехідний період, під час якого необхідно владнати всі питання, які стосуються обов’язків і фінансів Гаррі й Меган. Тобто найближчим часом пара житиме й у Великій Британії, і в Канаді.

Тим часом увагу ЗМІ привернула сільська місцевість на острові Ванкувер у Канаді. Ходять чутки, що монарша пара має намір переїхати саме туди.

Багато місцевих жителів у захваті, що Гаррі й Меган проводитимуть тут багато часу. Водночас дехто каже, що не хоче оплачувати будь-які послуги для пари зі своєї кишені.

[місцева жителька]:
«Гадаю, шанувальників монархії це вщасливить. Гаррі й Меган такі популярні, і тепер увагу буде зосереджено на Канаді. Ми зможемо показати всі дивовижні сторони нашої країни».

Думки про те, хто ж має платити за охорону Гаррі й Меган, розділилися.

[місцева жителька]:
«Королева».

[місцева жителька]:
«Уряд Великої Британії. Уважаю, пара все ще пов’язана з королівською родиною, хоч і переїжджає».

[місцева жителька]:
«Платити мусять вони. Ніхто не має це робити за них. Це їхній власний вибір».

Згідно з повідомленнями канадських ЗМІ, Меган уже повернулася на острів Ванкувер, де її сім’я, найімовірніше, провела Різдво
Коротке посилання на цю сторінку:

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життяАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуЧому Париж став єдиною столицею, де забороняють дрониГромадський город у Коста-Риці допомагає жителям впоратися з пандемієюСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіНа Індію насувається циклон «Яас», евакуйовано понад 3,5 млн осібКарачі накрила пилова буря, є загибліЕра Нетаньягу закінчилася: в Ізраїлі обрали нового прем’єраНовий рубіж: від COVID-19 у світі померло понад 4 млн осіб