25.06.2024
Телеканал NTD

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Лондон, Велика Британія Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Королева благословила
Лондон, Велика Британія

Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її онук принц Гаррі та його дружина Меган почали жити більш незалежно й переїхали до Канади. Своє рішення вона оголосила під час термінової наради, у якій узяли участь старші члени монаршої родини, зокрема принци Чарльз та Вільям.

У її офіційній заяві сказано: «Моя родина і я цілком підтримуємо бажання Гаррі й Меган почати нове життя як молодої сім’ї. Хоча ми воліли б, щоб вони й далі повністю віддавалися роботі як члени королівської сім’ї, ми поважаємо й розуміємо їхнє бажання жити незалежніше, залишаючись важливою частиною моєї родини».

Королева також зазначила, що буде перехідний період, під час якого необхідно владнати всі питання, які стосуються обов’язків і фінансів Гаррі й Меган. Тобто найближчим часом пара житиме й у Великій Британії, і в Канаді.

Тим часом увагу ЗМІ привернула сільська місцевість на острові Ванкувер у Канаді. Ходять чутки, що монарша пара має намір переїхати саме туди.

Багато місцевих жителів у захваті, що Гаррі й Меган проводитимуть тут багато часу. Водночас дехто каже, що не хоче оплачувати будь-які послуги для пари зі своєї кишені.

[місцева жителька]:
«Гадаю, шанувальників монархії це вщасливить. Гаррі й Меган такі популярні, і тепер увагу буде зосереджено на Канаді. Ми зможемо показати всі дивовижні сторони нашої країни».

Думки про те, хто ж має платити за охорону Гаррі й Меган, розділилися.

[місцева жителька]:
«Королева».

[місцева жителька]:
«Уряд Великої Британії. Уважаю, пара все ще пов’язана з королівською родиною, хоч і переїжджає».

[місцева жителька]:
«Платити мусять вони. Ніхто не має це робити за них. Це їхній власний вибір».

Згідно з повідомленнями канадських ЗМІ, Меган уже повернулася на острів Ванкувер, де її сім’я, найімовірніше, провела Різдво
Коротке посилання на цю сторінку:

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життяУ Кенії люди гинуть від повенейМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАНемає джерел: через забруднення іракці змушені купувати питну водуНапади на німецьких політиків напередодні виборів почастішалиНа прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замахУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантівЩе одного імовірного китайського шпигуна заарештували в Німеччині19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до ІракуСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: