19.07.2021
Телеканал NTD

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життя

Королева благословила Лондон, Велика Британія Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Королева благословила
Лондон, Велика Британія

Британська королева Єлизавета II дала своє благословення на те, щоб її онук принц Гаррі та його дружина Меган почали жити більш незалежно й переїхали до Канади. Своє рішення вона оголосила під час термінової наради, у якій узяли участь старші члени монаршої родини, зокрема принци Чарльз та Вільям.

У її офіційній заяві сказано: «Моя родина і я цілком підтримуємо бажання Гаррі й Меган почати нове життя як молодої сім’ї. Хоча ми воліли б, щоб вони й далі повністю віддавалися роботі як члени королівської сім’ї, ми поважаємо й розуміємо їхнє бажання жити незалежніше, залишаючись важливою частиною моєї родини».

Королева також зазначила, що буде перехідний період, під час якого необхідно владнати всі питання, які стосуються обов’язків і фінансів Гаррі й Меган. Тобто найближчим часом пара житиме й у Великій Британії, і в Канаді.

Тим часом увагу ЗМІ привернула сільська місцевість на острові Ванкувер у Канаді. Ходять чутки, що монарша пара має намір переїхати саме туди.

Багато місцевих жителів у захваті, що Гаррі й Меган проводитимуть тут багато часу. Водночас дехто каже, що не хоче оплачувати будь-які послуги для пари зі своєї кишені.

[місцева жителька]:
«Гадаю, шанувальників монархії це вщасливить. Гаррі й Меган такі популярні, і тепер увагу буде зосереджено на Канаді. Ми зможемо показати всі дивовижні сторони нашої країни».

Думки про те, хто ж має платити за охорону Гаррі й Меган, розділилися.

[місцева жителька]:
«Королева».

[місцева жителька]:
«Уряд Великої Британії. Уважаю, пара все ще пов’язана з королівською родиною, хоч і переїжджає».

[місцева жителька]:
«Платити мусять вони. Ніхто не має це робити за них. Це їхній власний вибір».

Згідно з повідомленнями канадських ЗМІ, Меган уже повернулася на острів Ванкувер, де її сім’я, найімовірніше, провела Різдво
Коротке посилання на цю сторінку:

Королева благословила Гаррі й Меган на незалежне життяВ Іспанії обвалився житловий будинок, шукають тих, хто виживІндійські жінки вирощують морські водорості й добре заробляютьВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаЯк круглі сади допомагають протистояти СахаріСім андських кондорів випустили в дику природу в АргентиніВелика Британія вимагає від ЄС нового договору про торгівлю в Північній Ірландії«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківУ Японії стався землетрус силою 5,9 бала