08.04.2021
Телеканал NTD

Автошоу в Брюсселі: люксові Porsche, Bentley й Ferrari — у центрі уваги

Автошоу в Брюсселі: люксові Porsche, Bentley й Ferrari — у центрі уваги

Автосалон у Брюсселі ― 2020 Бельгія Зовнішність цього унікального, зібраного вручну спідстера Krugger FD черпає натхнення..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Автосалон у Брюсселі ― 2020
Бельгія

Зовнішність цього унікального, зібраного вручну спідстера Krugger FD черпає натхнення одночасно у 30-х роках минулого століття й у майбутньому. Ретрофутуристичний автомобіль посів гідне місце серед люксових авто на міжнародному мотор-шоу в Брюсселі.

[П’єр Лальман, директор Brussels Motor Show]:
«Ми розриваємося між розумністю й пристрастю. Нашу пристрасть підживлюють автомобілі мрії. На виставці розкішних авто показано 40 моделей. Це виставка ексклюзивності й престижу».

Другий рік поспіль розкішним машинам присвячують окрему експозицію Dream Cars. Серед автомобілів мрії — Vanderhall Carmel, вінтажні Bentley, яскраво-червоний Ferrari, Porsche Panamera й багато інших. Ціна деяких моделей сягає двох мільйонів євро.

[Бернард ван Беллінген, співробітник компанії Porsche]:
«Я впевнений, що розкішні автомобілі будуть завжди. Клієнти дедалі частіше цікавляться конкретною машиною — машиною мрії. Тому, купуючи Porsche, щонайперше купують мрію. І це важливо».

На автосалоні демонструють 100 автомобілів, які вперше показали в Бельгії. Також є 15 європейських прем’єр, зокрема компактний кросовер Mercedes GLA.

Тим часом автопромисловість бурхливо змінюється. Нові екологічні норми Євросоюзу змушують виробників серйозніше замислюватися про електрифікацію машин. Утім, автобудівники впевнені: попит на бензинові машини залишиться.

[Пітер Гемітс, співробітник компанії Mazda]:
«Ми й далі інвестуємо у двигун внутрішнього згоряння, бо робимо автомобілі не лише для Західної Європи. Ми міжнародна автомобільна компанія, і наші дослідження свідчать, що навіть у 2035 році приблизно 85% автомобілів світу матимуть ДВЗ, хоча це поєднуватиметься з електрифікацією».

Автокомпанії також не переймаються через «брекзит» і вважають, що на продажі в Євросоюзі він не вплине.

[Пітер Гемітс, співробітник компанії Mazda]:
«85% автомобілів Mazda, які продають у Європі, завозять через порти Антверпена й Зебрюгге в Бельгії, а 15%, призначених для південних країн Європи, потрапляють через Барселону. Це означає, що “брекзит” уплине лише на Велику Британію».

Автосалон у Брюсселі проходить у 98-ме. Він триватиме до кінця тижня. Організатори очікують, що виставку відвідає понад півмільйона осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Автошоу в Брюсселі: люксові Porsche, Bentley й Ferrari — у центрі увагиВідео з дрона: як із канарського вулкана течуть річки лавиКрутий і культовий: «BMW» показала концепт-кар зі сміттяСША почали впускати вакцинованих міжнародних мандрівниківБудинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на ФіліппінахПісля війни лівійці змушені відновлювати свої будинки самотужкиЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуЧи дозволять афганським дівчаткам повернутися до школи?Тисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»