28.03.2021
Телеканал NTD

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

У зоопарку ― новий мешканець Мехіко, Мексика У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

У зоопарку ― новий мешканець
Мехіко, Мексика

У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку назвали Сікару. У сапотецькій мові це означає «красуня».

Сікару народилася в другій половині жовтня й досі жила зі своєю мамою Фортунатою окремо від стада.

[Хорхе Уго Маравілья, доглядач]:
«Ми відокремили самичку, щоб вона жила у спокої. Маємо вольєр для мам з дитинчатами. Вони проводять там деякий час, поки малюк не набере достатньої ваги й не підросте».

Зоопарк бере участь у програмі розведення жирафів, яким загрожує зникнення.

[Хуан Карлос Санчес Олмос, директор зоопарку]:
«Жирафи живуть здебільшого в саванах, на відкритих просторах, де знаходять їжу. Вельми важливо розводити їх у неволі, щоб допомогти захисникам природи, які піклуються про жирафів у дикій природі».

У зоопарку «Чапультепек» живе вісім жирафів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафаМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіСобака в грецькому селі годує молоком котівКоти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в Сеулі106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Як мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодоюУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маски