08.02.2021
Телеканал NTD

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

У зоопарку ― новий мешканець Мехіко, Мексика У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

У зоопарку ― новий мешканець
Мехіко, Мексика

У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку назвали Сікару. У сапотецькій мові це означає «красуня».

Сікару народилася в другій половині жовтня й досі жила зі своєю мамою Фортунатою окремо від стада.

[Хорхе Уго Маравілья, доглядач]:
«Ми відокремили самичку, щоб вона жила у спокої. Маємо вольєр для мам з дитинчатами. Вони проводять там деякий час, поки малюк не набере достатньої ваги й не підросте».

Зоопарк бере участь у програмі розведення жирафів, яким загрожує зникнення.

[Хуан Карлос Санчес Олмос, директор зоопарку]:
«Жирафи живуть здебільшого в саванах, на відкритих просторах, де знаходять їжу. Вельми важливо розводити їх у неволі, щоб допомогти захисникам природи, які піклуються про жирафів у дикій природі».

У зоопарку «Чапультепек» живе вісім жирафів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафаЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсію106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Дикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідстваУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні