21.03.2021
Телеканал NTD

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафа

У зоопарку ― новий мешканець Мехіко, Мексика У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

У зоопарку ― новий мешканець
Мехіко, Мексика

У зоопарку «Чапультепек» у Мехіко дебютує жирафеня. Маленьку самичку назвали Сікару. У сапотецькій мові це означає «красуня».

Сікару народилася в другій половині жовтня й досі жила зі своєю мамою Фортунатою окремо від стада.

[Хорхе Уго Маравілья, доглядач]:
«Ми відокремили самичку, щоб вона жила у спокої. Маємо вольєр для мам з дитинчатами. Вони проводять там деякий час, поки малюк не набере достатньої ваги й не підросте».

Зоопарк бере участь у програмі розведення жирафів, яким загрожує зникнення.

[Хуан Карлос Санчес Олмос, директор зоопарку]:
«Жирафи живуть здебільшого в саванах, на відкритих просторах, де знаходять їжу. Вельми важливо розводити їх у неволі, щоб допомогти захисникам природи, які піклуються про жирафів у дикій природі».

У зоопарку «Чапультепек» живе вісім жирафів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зоопарк у Мехіко показав відвідувачам дитинча жирафаПанди-близнюки народилися в мадридському зоопарку«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранЛавандове поле зацвіло під Києвом