19.05.2021
Телеканал NTD

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Свято врожаю Індія У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Свято врожаю
Індія

У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському штаті Пенджаб відзначають свято врожаю Логрі.

[житель Лудгіани]:
«Місяць пауша закінчується, й у свято Логрі починається магга. Ми віримо, що в цей час нашими жилами тече нова кров. Дні стають довшими, а ночі коротшими».

На півдні країни теж влаштовують заходи з нагоди збору врожаю. Однак тут це свято називають Понгал. Під час святкування проводять конкурси, а дівчата в традиційних костюмах виконують танці.

[жителька Ченнаї]:
«Ми святкуємо Понгал, бо, збираючи врожай, вітаємо Сонце. А із зібраного рису робимо традиційну страву понгал. Звідси й назва свята.

Свято також присвячене дню зимового сонцестояння й початку руху Сонця на північ. В Індії його називають Уттараяна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаюВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїВеселі змагання з перенесення дружин улаштували в УгорщиніЄменські діти замість школи йдуть забивати курей і різати прутиЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноЯк Гаррі Поттер: юних лондонців учать володіти чарівною паличкою