06.12.2021
Телеканал NTD

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Свято врожаю Індія У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Свято врожаю
Індія

У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському штаті Пенджаб відзначають свято врожаю Логрі.

[житель Лудгіани]:
«Місяць пауша закінчується, й у свято Логрі починається магга. Ми віримо, що в цей час нашими жилами тече нова кров. Дні стають довшими, а ночі коротшими».

На півдні країни теж влаштовують заходи з нагоди збору врожаю. Однак тут це свято називають Понгал. Під час святкування проводять конкурси, а дівчата в традиційних костюмах виконують танці.

[жителька Ченнаї]:
«Ми святкуємо Понгал, бо, збираючи врожай, вітаємо Сонце. А із зібраного рису робимо традиційну страву понгал. Звідси й назва свята.

Свято також присвячене дню зимового сонцестояння й початку руху Сонця на північ. В Індії його називають Уттараяна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаюБезпритульним собакам Косова знаходять господарів у ЄС та СШАНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівЛувр виставляє на аукціон зустріч із «Моною Лізою»Тайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфЖитель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиЄврокомісія схвалила продаж штучних сердець французької фірми CarmatБоснієць так полюбив скандинавські саги, що перевтілився у вікінгаСудно з іспанськими коровами після двох місяців вимушеного плавання причалить у КартахеніПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКО