25.04.2024
Телеканал NTD

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Свято врожаю Індія У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Свято врожаю
Індія

У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському штаті Пенджаб відзначають свято врожаю Логрі.

[житель Лудгіани]:
«Місяць пауша закінчується, й у свято Логрі починається магга. Ми віримо, що в цей час нашими жилами тече нова кров. Дні стають довшими, а ночі коротшими».

На півдні країни теж влаштовують заходи з нагоди збору врожаю. Однак тут це свято називають Понгал. Під час святкування проводять конкурси, а дівчата в традиційних костюмах виконують танці.

[жителька Ченнаї]:
«Ми святкуємо Понгал, бо, збираючи врожай, вітаємо Сонце. А із зібраного рису робимо традиційну страву понгал. Звідси й назва свята.

Свято також присвячене дню зимового сонцестояння й початку руху Сонця на північ. В Індії його називають Уттараяна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаюЯк музика допомагає молоді не померти з нудьги в австралійській глушиніСтолиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати воду40 котів зустрічає гостей у котокав’ярні в ІракуКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на СициліїМодний дім Dior показав свою осінню колекцію в Нью-ЙоркуНеочищені стічні води щодня скидають у річки Сербії19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до ІракуЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніПольська поліція розганяє фермерів сльозогінним газом та шумовими гранатами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: