20.03.2022
Телеканал NTD

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю

Свято врожаю Індія У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Свято врожаю
Індія

У цьому жертовному багатті згоряють підношення богам, а навколо танцюють фермери. У північно-індійському штаті Пенджаб відзначають свято врожаю Логрі.

[житель Лудгіани]:
«Місяць пауша закінчується, й у свято Логрі починається магга. Ми віримо, що в цей час нашими жилами тече нова кров. Дні стають довшими, а ночі коротшими».

На півдні країни теж влаштовують заходи з нагоди збору врожаю. Однак тут це свято називають Понгал. Під час святкування проводять конкурси, а дівчата в традиційних костюмах виконують танці.

[жителька Ченнаї]:
«Ми святкуємо Понгал, бо, збираючи врожай, вітаємо Сонце. А із зібраного рису робимо традиційну страву понгал. Звідси й назва свята.

Свято також присвячене дню зимового сонцестояння й початку руху Сонця на північ. В Індії його називають Уттараяна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Логрі й Понгал: у всій Індії святкують збір урожаю«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиІлон Маск купує Твіттер за 44 млрд доларівПоказ Burberry в Лондоні пройшов уперше за два рокиОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Дикобраз заввишки з двоповерхівку став найбільшою лялькою у світіБританські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїЗастосунок допомагає філіппінцям захиститися від зростання цін на пальнеЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітує

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: