18.07.2022
Телеканал NTD

Навколо Капітолія зводять паркан і чекають на конвой далекобійників

Навколо Капітолія зводять паркан і чекають на конвой далекобійників

Капітолій — будівлю Конгресу США — обносять парканом. Так американська столиця готується до приїзду далекобійників. Слідом..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Капітолій — будівлю Конгресу США — обносять парканом. Так американська столиця готується до приїзду далекобійників. Слідом за Канадою тут теж сформувався конвой із фур і вантажівок. Наразі він їде до Вашингтона.

Водії, як і в Канаді, виражають протест проти примусових карантинних заходів, таких як вакцинація, носіння масок і так далі. Кажуть, що їм не до вподоби порушення їхніх свобод, а не самі щеплення.

Загалом і в Канаді, і в США такі протести мирні. Але американські законодавці хочуть зробити все, щоб мати змогу спокійно працювати.

Попереднього разу такий паркан тут поставили після подій 6 січня 2021 року. Тоді під час виступу експрезидента Дональда Трампа група людей проникла до Капітолія. Усе це відбувалося на тлі протестів мільйонів американців проти результатів президентських виборів.

Паркан прибрали лише торік у липні.

Нагадаємо, що конвой далекобійників вирушив із Каліфорнії наприкінці лютого. Водії хочуть перетнути США із заходу на схід і доїхати до Вашингтона.

Зараз у колоні понад 20 великих вантажівок, до яких також приєдналося приблизно 50 пікапів та будинків на колесах.

Вони назвали себе «Народний конвой».

У зв’язку з протестом Пентагон уже відправив сотні військовослужбовців Національної гвардії і тактичних транспортних засобів допомагати на дорожніх постах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Навколо Капітолія зводять паркан і чекають на конвой далекобійниківУ Каліфорнії через посуху обмежать використання водиРідкісні мавпи виду дрил знайшли захист у заповіднику на півдні НігеріїЗупинити пустелю: як Йорданія відроджує втрачену землюВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більшеУ ДР Конго черниця побудувала гідроелектростанцію і сама її обслуговуєВідродження Галісії: глушина як стиль життяУ Гонконзі почали використовувати картонні труниЯк безплатні пральні машинки рятують життяВітрильник доставляє вантажі й не шкодить природі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: