18.07.2022
Телеканал NTD

У Чилі палає велика лісова пожежа

У Чилі палає велика лісова пожежа

У Чилі палає велика лісова пожежа. Вогонь охопив територію під портовим містом Вальпараїсо. [Хорхе Мартінес, представник..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

У Чилі палає велика лісова пожежа. Вогонь охопив територію під портовим містом Вальпараїсо.

[Хорхе Мартінес, представник президента]:
«Пожежа почалася о 7-й вечора на трасі Ла-Полвора, за 500 метрів до повороту на 68-му трасу. Вітер роздмухав вогонь у бік міста Вінья-дель-Мар і той поширився на 80 гектарів. Це дуже небезпечно, і тут сильний вітер».

У регіоні оголошено червоний рівень небезпеки.

[Хорхе Шарп, мер Вальпараїсо]:
«Поки житловим будинкам ця пожежа не загрожує — це добрі новини в умовах цього лиха. Закликаємо мешканців стежити за інформацією, якщо ситуація зміниться».

Це вже не перша лісова пожежа в Чилі за останні тижні, адже тут зараз спекота. Близько місяця тому вогонь спалив понад сто житлових будинків у місті Ікіке на півночі країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чилі палає велика лісова пожежаВ Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериКолишній в’язень китайського трудового табору розповів про пережитеНайбільша пожежа в історії США підбирається до Лас-ВегасаУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19У столиці Індії обвалився будинок — є жертвиООН: забруднення планети вбиває більше людей, ніж коронавірусДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестівЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: