18.07.2022
Телеканал NTD

Школа на візку: як волонтери вчать дітей на Філіппінах

Школа на візку: як волонтери вчать дітей на Філіппінах

Пересувну школу відкрили на Філіппінах четверо вчителів-волонтерів. Вони добираються до своїх учнів на дерев'яному візку, який..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Пересувну школу відкрили на Філіппінах четверо вчителів-волонтерів. Вони добираються до своїх учнів на дерев’яному візку, який можна котити залізницею. Із собою беруть класну дошку й підручники.

[Самбой де Леон Ніала, голова проєкту «Пересувний клас»]:
«Основна мета — навчити дітей, які ледве читають і рахують, робити це добре».

На Філіппінах дітей майже два роки вчили онлайн. У листопаді школи почали відкриватися, але багато з них ще не працюють через спалах омікрону. Діти з бідних сімей дуже відстали в навчанні, бо вони не можуть виходити в інтернет і займатися за комп’ютером.

[Шайра Бердін, учителька-волонтерка]:
«Зараз під час пандемії допомагати цим дітям особливо необхідно, бо в школах немає очного навчання. А освіта для них украй важлива».

[Самбой де Леон Ніала, голова проєкту «Пересувний клас»]:
«Я бачу, що ці діти дуже хочуть вчитися. Бідність не заважає йти до своєї мрії».

Учителі купують навчальні матеріали на пожертвування. Вони виїжджають на уроки тричі на тиждень і за день відвідують три села. Загалом у пересувній школі вчиться 60 дітей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Школа на візку: як волонтери вчать дітей на ФіліппінахУ Каліфорнії через посуху обмежать використання водиЯк сушарки зберігають урожай в ІндіїПівденнокорейці не знімають масок, навіть коли вимогу їх носити скасувалиАвстралія вдвічі зменшить обсяг харчових відходів до 2030 рокуЯк безплатні пральні машинки рятують життяЯк планшети допомагають гватемальським ткалямШкола плавання для біженців з’явилася в АвстраліїІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітейАвстралія закупить дрони, щоб літати над пінгвінами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: