18.07.2022
Телеканал NTD

Кафе знайшло управу на знахабнілих чайок

Кафе знайшло управу на знахабнілих чайок

У популярному кафе на сіднейській набережній можна поласувати всілякими стравами та закусками. Однак сюди люблять навідуватися..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

У популярному кафе на сіднейській набережній можна поласувати всілякими стравами та закусками. Однак сюди люблять навідуватися і набридливі чайки.

Щоправда, тепер вони набагато менше крадуть їжу й турбують гостей. Тутешній спокій охороняють спеціально навчені собаки. Вони охоче гасають уздовж паркану й відганяють знахабнілих пернатих.

[Семмі Макферсон, менеджер кафе]:
«Тепер усе інакше. Уже не треба бігати за птахами. Ми рідше замінюємо страви, у нас менше розбитих склянок і тарілок. Просто дивовижно».

Працівники кафе кажуть, що нападів поменшало на 80–85 %. Але все ж без собак чайки знову нахабніють.

[Клара Шуберт, працівниця охоронної компанії]:

«Першу годину люди часто дивляться на нас розгублено, намагаються збагнути, що це таке ми робимо. А потім, коли ми на п’ять хвилин відходимо, щоб собака сходив у туалет, то люди кажуть: «Так ось що вони роблять». Птахи ж повертаються».

У розпорядженні компанії з десяток собак. Щодня на зміну виходить новий.

[Наталі Мур, туристка з Канберри]:
«Ой ми вражені. Вони такі милі й товариські. І взагалі одразу видно, що йому просто подобається бігати й вітатися з людьми».

[Баніта Сархош, жителька Сіднея]:
«Тепер їсти тут набагато приємніше. Не треба постійно закривати їжу, не треба відганяти чайок або тупотіти. Можна просто насолоджуватися».

До речі, собаки ганяються саме за чайками. Інших птахів, зокрема голубів, вони не чіпають.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кафе знайшло управу на знахабнілих чайокМузикант ділить платиновий ювілей із королевою Єлизаветою IIРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світі«Котячий тато»: як йорданець рятує бездомних котівРекорд Гіннеса: в Ізраїлі виросла найважчу ягоду полуниці у світіВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноВівчарка винюхує чужорідні рослини, рятуючи природу АвстраліїБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріВ Аргентині приготували найбільшу у світі відбивну по-міланськиУ зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемота

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: