21.07.2022
Телеканал NTD

ЄС хоче позбутися залежності від російського газу

ЄС хоче позбутися залежності від російського газу

ЄС хоче покласти край залежність від російського газу. Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

ЄС хоче покласти край залежність від російського газу. Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Блок сподівається перебудуватися на відновлювані джерела енергії.

[Урсула фон дер Ляєн, голова Єврокомісії]:
«Як ми бачили, Росія останні місяці, якщо не роки, використовувала енергетику як важіль тиску не лише на Україну, а й на Європейський Союз. І ми зараз справді сповнені рішучості позбутися залежності від російського газу».

Ляєн виступила під час візиту прем’єр-міністра Норвегії, яка не входить до ЄС, але постачає туди газ.

[Йонас Гар Стере, прем’єр-міністр Норвегії]:
«Ми можемо зробити цінний внесок: забезпечити надійне постачання газу, стати промисловим партнером у виробленні водневого палива, збиранні CO2, створенні нових батарей, використанні вітру в океані. Усі ці промислові проєкти ми можемо реалізовувати разом».

У вівторок Німеччина призупинила проєкт «Північний потік — 2», який мав доставляти російський газ до Євросоюзу. Це стало відповіддю на дії Росії щодо України.

Наразі Росія постачає коло 40 % усього газу, який споживає Європа.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС хоче позбутися залежності від російського газуМакрон переміг Ле Пен на президентських виборахСША та Велика Британія відмовляються від російської нафтиООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларівКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуООН збирає для Афганістану $4,4 млрдДелегація зі США пообіцяла Тайваню підтримкуМакрон та Ле Пен вийшли у другий тур президентських виборів у ФранціїВ Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериООН закликає КНДР відкрити кордони для гумдопомоги

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: