03.01.2021
Телеканал NTD

Голова Олімпійського комітету Японії: «Саме час зберігати позитивний настрій і готуватися»

Голова Олімпійського комітету Японії: «Саме час зберігати позитивний настрій і готуватися»

Голова Олімпійського комітету Японії Ясухіро Ямасіта сказав, що літні Ігри в Токіо мають бути успішними, адже..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Голова Олімпійського комітету Японії Ясухіро Ямасіта сказав, що літні Ігри в Токіо мають бути успішними, адже країні додався ще рік для підготовки. У вівторок японський уряд і Міжнародний олімпійський комітет домовилися відкласти Олімпіаду через пандемію коронавірусу. Ігри відбудуться не раніше ніж влітку 2021 року.

Ясухіро Ямасіта каже, що тепер саме час зберігати позитивний настрій і готуватися.

[Ясухіро Ямасіта, голова Олімпійського комітету Японії]:
«Об’єднаймо наші серця, щоби люди у всьому світі, попри відтермінування Ігор, сказали, що Олімпіада в Японії була дивовижною, і що японці добре потрудилися. Завдяки допомозі багатьох людей ми хочемо старанно працювати, щоб Олімпіада відбулася».

Рішення Японії привітав президент США Дональд Трамп, який раніше закликав Токіо відкласти Ігри.

[Йосіхіде Суга, прес-секретар Кабінету міністрів Японії]:
«Президент Трамп повторив, що рішення було дуже мудрим і хорошим. Він підтримав нашого прем’єр-міністра. Обидва лідери сказали, що проведення Ігор у Токіо стане символом перемоги людства над коронавірусом».

Губернатор Токіо сказала, що нинішній пріоритет — зупинити поширення COVID-19.

[Юріко Коїке, губернатор Токіо]:
«Треба вирішити ще багато проблем. Але це краще, ніж якби Ігри зовсім скасували».

Думки жителів Токіо розділилися. Хтось переживає за атлетів, а хтось — через додаткові витрати, які ляжуть на плечі японців.

[житель Токіо]:
«Мені шкода людей, які чекали Ігор, а також атлетів, які готувалися й тренувалися чотири роки. Я також хвилююся за економіку Японії».

[житель Токіо]:
«Якщо чесно, я непокоюсь через податок, який нам доведеться платити. Я не хочу, щоб фінансовий тягар через відтермінування Ігор став ще більшим».

[жителька Токіо]:
«Сподіваюся, що Олімпіада стане подією, яка змусить нас відчути, що ми подолали коронавірус однією командою».

Деталі відтермінування ще належить затвердити. Приміром, треба вирішити, чи матимуть спортсмени, які вже пройшли кваліфікаційний відбір, автоматичний пропуск на Олімпіаду у 2021 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

Голова Олімпійського комітету Японії: «Саме час зберігати позитивний настрій і готуватися»Під завалами 12-поверхової будівлі в американському Маямі може ще бути до 100 осібЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19Конфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують лімітАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждала