17.07.2021
Телеканал NTD

Бразилійка добровільно ходить по покупки для стареньких, що в самоізоляції

Бразилійка добровільно ходить по покупки для стареньких, що в самоізоляції

Молода жителька Ріо-де-Жанейро Агата зайшла до сусідів похилого віку по список продуктів. З ним вона йде..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Молода жителька Ріо-де-Жанейро Агата зайшла до сусідів похилого віку по список продуктів. З ним вона йде на ринок, купує все, що потрібно, і повертається назад. Так дівчина допомагає тим, хто через коронавірус вирішив не виходити з дому.

[Агата Фрейтас, волонтер]:
«Я повісила це оголошення біля ліфта. Тут пропозиція допомогти стареньким людям або тим, хто в групі ризику. Я їжджу для них на ринок та в аптеку».

У Бразилії епідемія COVID-19 почалася 26 лютого. Відтоді захворіло близько 2000 людей, щонайменше 34 померли.

Бразильці поважного віку вважають допомогу в таких умовах дуже важливою.

[Валтер Віржиніу, житель Ріо-де-Жанейро]:
«По-перше, нам (людям у літах) ліпше не виходити на вулицю. Це головне. А по-друге, це полегшує життя. Я можу піти (в магазин), і дружина теж. Але деякі просто не в змозі ходити. Вони сидять удома без будь-якої допомоги».

До Агати приєдналася ще одна волонтерка. Вона залишила під оголошенням свій номер телефону.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразилійка добровільно ходить по покупки для стареньких, що в самоізоляціїГрупа волонтерів має намір провести 40 днів в ізоляції в підземній печеріІндонезієць розповідає казки, щоб урятувати мангрові лісиШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдаунуНова Зеландія й Австралія відновили сполучення між країнами без обов’язкового карантинуВідсіч сарані: у Кенії корми й добрива роблять із комахБерлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарніАфганець, не діставши статусу біженця в ЄС, став успішним фермером на батьківщиніДубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулВООЗ закликає тимчасово заборонити торгівлю дикими тваринами на ринках