04.06.2021
Телеканал NTD

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людей

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людей

Усі будні Каріни Нуньєс наповнені музикою. Вона головний віолончеліст Національного симфонічного оркестру Панами. І хоча карантин..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Усі будні Каріни Нуньєс наповнені музикою. Вона головний віолончеліст Національного симфонічного оркестру Панами. І хоча карантин через коронавірус змінив її звичне життя, але з музикою не розлучив.

Каріна щодня виступає прямо на балконі. Концерти починаються о п’ятій годині вечора.

[Каріна Нуньєс, віолончелістка]:
«Я побачила, що люди охоплені панікою, тривогою й занепокоєнням, тому вирішила пограти на балконі. Сусіди почали писати мені, і я пообіцяла виступати на балконі щодня».

Віолончелістка родом з Уругваю. До Панами приїхала вісім років тому. Вона не лише виступає з оркестром, а й дає уроки. Через карантин усе довелося скасувати.

У Панамі першого хворого на коронавірус виявлено 9 березня. Відтоді заразилося щонайменше 345 осіб.

Каріна вважає, що музика допомагає людям заспокоїтися.

[Каріна Нуньєс, віолончелістка]:
«Вона робить нас щасливими, захоплює й виводить із цієї ситуації, у якій ми всі опинилися й з якої не бачимо швидкого виходу».

Жінка також транслює свої виступи в Instagram та Facebook у режимі реального часу. А сусіди завжди дякують їй оплесками.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людейІталія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннямиЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіУ Лондоні відкрився музей поліціїМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомКапелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніРідкісні експонати декоративного мистецтва показали в КиєвіТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian Dior