17.06.2021
Телеканал NTD

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людей

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людей

Усі будні Каріни Нуньєс наповнені музикою. Вона головний віолончеліст Національного симфонічного оркестру Панами. І хоча карантин..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Усі будні Каріни Нуньєс наповнені музикою. Вона головний віолончеліст Національного симфонічного оркестру Панами. І хоча карантин через коронавірус змінив її звичне життя, але з музикою не розлучив.

Каріна щодня виступає прямо на балконі. Концерти починаються о п’ятій годині вечора.

[Каріна Нуньєс, віолончелістка]:
«Я побачила, що люди охоплені панікою, тривогою й занепокоєнням, тому вирішила пограти на балконі. Сусіди почали писати мені, і я пообіцяла виступати на балконі щодня».

Віолончелістка родом з Уругваю. До Панами приїхала вісім років тому. Вона не лише виступає з оркестром, а й дає уроки. Через карантин усе довелося скасувати.

У Панамі першого хворого на коронавірус виявлено 9 березня. Відтоді заразилося щонайменше 345 осіб.

Каріна вважає, що музика допомагає людям заспокоїтися.

[Каріна Нуньєс, віолончелістка]:
«Вона робить нас щасливими, захоплює й виводить із цієї ситуації, у якій ми всі опинилися й з якої не бачимо швидкого виходу».

Жінка також транслює свої виступи в Instagram та Facebook у режимі реального часу. А сусіди завжди дякують їй оплесками.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Панамі віолончелістка грає на балконі для стурбованих через коронавірус людейТеотіуакан знову приймає гостейУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціЗнаменитому хмарочосові Емпайр-Стейт-Білдинг виповнилося 90 роківУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямРідкісний малюнок італійського скульптора Берніні виставлять на торги у ФранціїНімець за чотири місяці склав найбільший у світі пазл