08.01.2021
Телеканал NTD

Від танців до пікніків: розваги під час карантину переходять у мережу

Від танців до пікніків: розваги під час карантину переходять у мережу

Мільйони людей у всьому світі змушені бути на карантині через коронавірус. І багато хто шукає способи..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Мільйони людей у всьому світі змушені бути на карантині через коронавірус. І багато хто шукає способи вести хоча б подобу колишнього життя. Як, наприклад, ця викладачка танців з Мілана Алессія Маурі. Вона опинилася в самому осередку спалаху епідемії в Італії. Але вирішила не сумувати, і тепер викладає танці своїм учням онлайн.

[Алессія Маурі, викладачка танців]:
«Трохи дивно бачити танцювальний зал, що зазвичай заповнений людьми, порожнім. Насправді, я в ньому одна. Мені це не вельми подобається, але треба адаптуватися».

А ця китайська попгрупа тепер дає онлайн-концерти. Її лідер зазначає, що карантин — це не лише щось негативне. На його думку, у нього з’явився час, щоб по-новому поглянути на свою роботу й стати зрілішим.

[Чжан Чен, лідер китайської попгрупи]:
«Я розглядаю речі з двох боків. Цей період не можна назвати абсолютно поганим чи хорошим. Хоча можливості працювати поки немає, щось довелося скасувати через пандемію, але наш колектив має тепер більше часу, щоби подумати про майбутнє».

Відмовитися від звичних занять довелося й цій жительці столиці Венесуели. Ана Перейра опинилася в ізоляції із собакою та кішкою. Раніше щотижня вона ходила на пікніки з друзями. Тепер компанія проводить його онлайн у своїх квартирах.

[Ана Перейра, жителька Каракаса]:
«Сьогодні ми проводимо віртуальний пікнік, який зазвичай проходив у громадських місцях із 2011 року. Ми не пропустили жодного тижня. Щовівторка ввечері ми влаштовували пікніки. Але сьогодні вперше змушені це робити не на вулиці».

Багато хто вже порівнює цей період із кризою, у якій країни опинилися після Другої світової війни чи ж епідемії іспанки в 1918-му.

Але дивлячись на цих людей, розумієш, що навіть в умовах карантину можна не відмовлятися від улюблених занять. Просто потрібно знайти спосіб робити це безпечно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Від танців до пікніків: розваги під час карантину переходять у мережуБездомним Австралії пропонують переночувати в автобусіУ Франції навчають, як не сісти на мілину в Суецькому каналіУ реанімаціях Бразилії переважно лежать хворі на COVID-19, яким менше ніж 40 роківКолумбія рятує ліси й планує зменшити вирубування на 30 % до 2022 року14-річна австралійка управляє власною компанієюВООЗ: ризик поширення вірусу Ебола з Гвінеї до сусідніх країн дуже великийШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдаунуКонголезький біженець вирощує африканські овочі в АвстраліїПонад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандемії