04.06.2021
Телеканал NTD

Доброта в умовах карантину: жителі Риги допомагають цирку

Доброта в умовах карантину: жителі Риги допомагають цирку

Епідемія коронавірусу призвела до того, що в багатьох європейських країнах заборонили масові зібрання, а тисячі людей..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Епідемія коронавірусу призвела до того, що в багатьох європейських країнах заборонили масові зібрання, а тисячі людей опинилися в ізоляції. Від обмежень дуже постраждав цей чеський цирк. Коли закрили кордони, він саме був у Ризі. Тепер артисти й тварини не можуть повернутися додому.

У трупі поні, лама, три кози й троє коней.

[Анна Полачова, власниця цирку]:
«Усе закрито. Коли я це почула, то зателефонувала додому, у посольство. Два дні намагалася зв’язатися. Але мені повідомили, що все закрито, тварин переміщати не можна. На кордоні черги. Мені сказали залишатися там, де я є».

Цирк устиг виступити в латвійській столиці лише раз. Потім йому довелося покладатися на доброту місцевих жителів. І вони не підвели.

[Анна Полачова, власниця цирку]:
«Коли це почалося, ми за все платили. (Потім) цирк залишився без грошей, а в нас тут є тварини. І люди почали допомагати. Вони нам так допомагали, що це нас просто вразило. Люди приходили з ранку й до вечора. Вони приносили їжу тваринам, приносили їжу нам, навіть давали нам грошей, щоб ми могли вижити».

Місцева церква дозволила цирку користуватися її електроенергією. Також одна зі стаєнь Риги прихистила тварин.

[Анна Ромашенко, власниця стайні]:
«Я прочитала про це на Facebook і зрозуміла, що тварин покинути не можна. Треба допомагати, якщо є така можливість. Я відразу запропонувала місце в стійлах для коней і кіз. Просто не могла пройти повз».

Тепер власниця цирку обіцяє, що коли вони знову виступатимуть, то запросять усіх жителів Риги на безкоштовні шоу, щоб віддячити за допомогу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Доброта в умовах карантину: жителі Риги допомагають циркуВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюЦвіркуни у фритюрі: киргизький бізнесмен розводить комах на продажГрецький острів замінить усі автомобілі на електричніЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтЕколог з Уганди робить столи й паркани з пластикового сміттяІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюТрильйони періодичних цикад вилазять на поверхню землі в СШАФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів