21.06.2022
Телеканал NTD

Мінібичка Наполеона врятували від загибелі на бійні в Німеччині

Мінібичка Наполеона врятували від загибелі на бійні в Німеччині

Це мініатюрний бичок Наполеон. Нещодавно його врятували від смерті на бійні. Тепер він живе в притулку..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Це мініатюрний бичок Наполеон. Нещодавно його врятували від смерті на бійні. Тепер він живе в притулку для тварин на південному заході Німеччини. Його заснував учитель Лукас Бекер.

Наполеонові вісім місяців. На зріст він 80 сантиметрів і вищим уже не буде. Усе через генетичне порушення.

[Лукас Бекер, власник притулку]:
«Наполеон належить до породи Декстера. Це порода дрібної рогатої худоби, яка виростає до 120 сантиметрів. Наполеон зі своїми 80-ма сантиметрами, звісно, значно нижчий за стандарт».

Бичка врятувала Мюнхенська асоціація захисту тварин, викупивши у фермера. Потім передали до притулку у Верт-ам-Райні. Малюк уже призвичаївся.

[Лукас Бекер, власник притулку]:

«Наполеон особливо любить свою названу маму — Лауру. Ми врятували її торік у червні. Вони дуже дружні й майже нерозлучні».

Лукас заснував притулок на фермі, що дісталася йому від діда. Тут живе вже сто тварин, урятованих від смерті на бійні. Щонеділі сюди пускають туристів. Лукас сподівається, що завдяки новому мешканцю їх побільшає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мінібичка Наполеона врятували від загибелі на бійні в НімеччиніІндійка зробила найбільший у світі торт у вигляді Міланського соборуПоряд з аеропортом у Флориді вже 70 років живуть дикі мавпиРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіЛаскаво просимо до села, де доріжки вимощені мушлямиДитинча рідкісного тюленя-ченця врятували й повернули в дику природу ГреціїЯк у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопаркуУ США зняли на відео, як білоголові орлани чекають на появу пташенят70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: