01.11.2021
Телеканал NTD

Витік документів: влада Китаю замовчує нові випадки інфікування COVID-19 в Ухані

Gettyimages

Китайська влада стверджує, що починаючи з 18 березня у країні не було зареєстровано жодного випадку зараження COVID-19.

Місцева влада вже послаблює обмеження на пересування й закликає людей повернутися на робочі місця.

Однак, згідно із серією внутрішніх урядових документів, які потрапили до видання The Epoch Times, ситуація в Ухані, епіцентрі епідемії, набагато гірша, ніж кажуть чиновники.

Отримані документи містять чотири звіти Уханської міської комісії охорони здоров’я, в яких зібрано статистичні дані про результати тестів у місті за 14 березня. Згідно з цими документами, там було виявлено 91 випадок інфікування. Однак Національна комісія охорони здоров’я Китаю того дня повідомила тільки про чотири випадки.

Водночас у двох житлових комплексах в Ухані було розвішано повідомлення про те, що там 19 березня виявили нових хворих. Це також вказує на те, що справжні масштаби епідемії можуть приховувати.

Внутрішні звіти

У документах сказано, що 14 березня в Ухані зібрали зразки із 32 лікарень і 11 лабораторій. Наведено також подробиці щодо кожного тесту, зокрема імена, ідентифікаційні номери, вік, стать, дату і місце взяття зразків, кількість проведених тестів для кожного пацієнта, а також назви установ, які брали аналізи, підсумковий результат тесту (позитивний або негативний).

Загалом 14 березня у місті було перевірено 16 234 аналізи, більшість із яких узяли напередодні. 373 виявилися позитивними. Серед них у 91 людини вірус було виявлено вперше.

Наприклад, зразок WX2023027216 належить 53-річному чоловікові. Зараз він перебуває в ізоляторі у карантинному центрі району Дунсіху. Його аналіз перевірили в Уханській клінічній лабораторії Adicon 14 березня. І в нього вперше було виявлено вірус.

Нещодавно влада Уханя та інших китайських міст почала закривати тимчасові лікарні для лікування COVID-19. Ці лікарні було організовано на стадіонах, у виставкових центрах та великих спортивних залах. Чиновники кажуть, що в них, нібито більше немає потреби, бо кількість пацієнтів зменшилася.

Gettyimages

Тепер людей ізолюють у таких собі польових госпіталях. Туди направляють пацієнтів, яких уже виписали з лікарень. Нерідко у них трапляються рецидиви COVID-19.

Підроблені дані

Хоча Китай повідомив про те, що з 18 березня нових випадків інфікування не було, у місцевих житлових комплексах кажуть про інше.

20 березня жителі району Цяокоу в Ухані опублікували знімок повідомлення, випущеного районним комітетом вулиці Ханьцзядунь.

У ньому йдеться: «Минулої ночі [19 березня] було зареєстровано нові випадки захворювання в житловому комплексі Лішуйканчен».

В іншому повідомленні комітету йшлося: «Жителю будинку №12 в Лішуйканчен було поставлено діагноз [19 березня]».

Окружний комітет Мейгуй Сіюань Уханського району Ханьян 20 березня опублікував повідомлення для жителів, у якому написано, що 19 березня у двох осіб, які проживають у блоці №116, було діагностовано коронавірус.

Водночас в Ухані, як і раніше, не вистачає медичних працівників.

Китайські державні ЗМІ пишуть, що з міста вже виїхало 3675 медиків, яких раніше направили туди для лікування великої кількості пацієнтів. Проте 19 березня державна газета Guang Ming Daily повідомила, що до лікарні Уханя терміново направили 453 лікарів та медсестер з провінції Чжецзян.

За даними Національної комісії охорони здоров’я Китаю, до 8 березня в Ухань та інші міста провінції Хубей загалом направили 42 600 медичних працівників.

За матеріалами theepochtimes.com

Коротке посилання на цю сторінку: