04.07.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп обіцяє найближчими тижнями розпочати відновлення економіки

Дональд Трамп обіцяє найближчими тижнями розпочати відновлення економіки

Президент США Дональд Трамп оголосив, що обмірковує можливість відкриття економіки країни відразу після того, як завершиться..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Президент США Дональд Трамп оголосив, що обмірковує можливість відкриття економіки країни відразу після того, як завершиться 15-денний суворий карантин. Це станеться вже наступного тижня.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Америка дуже скоро знову відкриється для бізнесу. Набагато швидше, ніж за три або чотири місяці, як хтось прогнозував. Ми не можемо допустити, щоб ліки були гіршими за саму хворобу. Коли закінчиться 15-денний період, ми вирішимо, у якому напрямку хочемо йти, визначимо тимчасові рамки для відкриття нашої країни».

Раніше президент США видав наказ, який мав уповільнити поширення коронавірусу. Він забороняє необов’язкові подорожі. Також у деяких штатах економічна активність майже повністю припинилася. Це може призвести до втрати багатьох робочих місць і до великого спаду на фондових ринках.

Трамп пропонує відновити виробництво в тих штатах, де мало заражених, таких як Небраска, Айдахо й Айова. Проте обмежувальні заходи, як і раніше, діятимуть у таких осередках поширення, як Нью-Йорк.

У США зафіксовано вже понад 46 тисяч випадків захворювання на коронавірус. Смертей — більш як 590. Дональд Трамп зазначив, що незабаром у Нью-Йорку почнуть випробовувати два препарати, поєднання яких показало гарний ефект. Це антималярійний препарат гідроксихлорохін і антибіотик азитроміцин.

Також президент США підписав указ, згідно з яким уважається злочином складування індивідуального захисного спорядження, яке необхідне лікарям, що працюють із хворими на COVID-19. Генеральний прокурор Вільям Барр сказав, що вже розпочато розслідування щодо людей, які притримують постачання й завищують ціни. Мова йде про тих, хто це робить у промислових масштабах, щоби вплинути на ринок загалом.

[Вільям Барр, генеральний прокурор США]:
«Людям заборонено накопичувати ці предмети в обсягах, які перевищують розумну кількість для особистого користування або бізнесу. Також це заборонено робити з метою продажу цих товарів за завищеними цінами».

Водночас сенат США поки не затвердив пакета фінансової допомоги для підтримання американської економіки. Його обсяг має становити два трильйони доларів. Республіканці не змогли заручитися підтримкою демократів, які стверджують, що пакет містить занадто мало грошей для штатів і лікарень, а також занадто мало обмежень для великого бізнесу. Республіканці своєю чергою вже звинуватили демократів у спробі вести політичні ігри в умовах масштабної кризи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп обіцяє найближчими тижнями розпочати відновлення економікиРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманостіВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яБілоруська спортсменка Тимановська отримала польську гуманітарну візуКарачі накрила пилова буря, є загибліАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаПід завалами 12-поверхової будівлі в американському Маямі може ще бути до 100 осіб