20.01.2022
Телеканал NTD

Панди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в Токіо

Панди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в Токіо

Тільки щасливцям удалося побачити дебют панд-близнюків у зоопарку «Уено» в Токіо. Зоологічний сад знову на карантині...

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Тільки щасливцям удалося побачити дебют панд-близнюків у зоопарку «Уено» в Токіо. Зоологічний сад знову на карантині. Пускають лише тих, хто виграв у лотерею. Таких три тисячі. Панди пробудуть на публіці лише три дні.

Малята з’явилися на світ у червні. Їх назвали Сяо-Сяо та Лей-Лей. Це брат і сестра. Панди-близнюки в цьому зоопарку народжуються вперше.

[гість зоопарку]:
«Вони дуже милі. Я подав заявку на участь у лотереї наприкінці минулого року й нетерпляче чекав цього дня».

Помилуватися пандами-близнюками хотіло чимало людей. Конкурс був 350 осіб на місце. Коли всі переможці подивляться на ведмедів, зоопарк знову закриється.

Батьків дитинчат звуть Шин-Шин і Рі-Рі. Вони живуть у зоопарку «Уено» більш як десять років. Мамою і татом панди стали вже вдруге.
Коротке посилання на цю сторінку:

Панди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в ТокіоВ Австралії пастор-пілот літаком відвідує парафіянСвіт «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптурДля мавп влаштували грандіозний бенкет у ТаїландіЗмагання собак-серферів пройшли в БразиліїРіздвяні вогні прикрасили Єлисейські поля в ПарижіПес 13 годин зігрівав пораненого господаря в горах ХорватіїКолючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинкамиВід тигрів до мурах: у Лондонському зоопарку перераховують тварин