08.02.2021
Телеканал NTD

Чи встоять п’ятизіркові готелі Лондона перед епідемією коронавірусу

Чи встоять п'ятизіркові готелі Лондона перед епідемією коронавірусу

Це фойє, прикрашене в стилі квітучого весняного саду, розміщене в найстарішому готелі Лондона. Дизайн, який розробила..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Це фойє, прикрашене в стилі квітучого весняного саду, розміщене в найстарішому готелі Лондона. Дизайн, який розробила знаменита Ольга Поліцці, формує центральну тему готелю Brown’s. Цього року він разом з іншими шістьма готелями здобув п’ять зірок у престижному рейтингу Forbes Travel Guide.

Цей рейтинг називають «Оскаром туристичної індустрії». І він покликаний підтвердити, чи справді кількість зірок відповідає рівню обслуговування й комфорту готелю.

Цього року Лондон також назвали столицею п’ятизіркових готелів світу. Загалом тут їх уже 19.

[Стюарт Джонсон, директор готелю Brown’s]:
«Лондон — це місто, де конкуренція, можливо, найзапекліша. Тут розташована величезна кількість п’ятизіркових готелів. Наявність міжнародних і внутрішніх мандрівників вимагає такого рівня послуг, що Лондон завжди процвітатиме й домагатиметься тієї якості, за яку нас відзначає Forbes».

Готель Brown’s засновано 1837 року. Відтоді в ньому побувало багато знаменитостей. Приміром, цей номер люкс коштує понад 7600 доларів за ніч.

[Стюарт Джонсон, директор готелю Brown’s]:
«Історія — це частина ДНК готелю. Це не просто найстаріший готель. Його відвідувало багато зірок зі світу літератури, мистецтва, моди й товарів класу люкс».

Тоді як Лондон насолоджується своїм статусом столиці п’ятизіркових готелів світу, туристичний потік зменшується через коронавірус. Так першого кварталу цього року заповнюваність готелів стала нижчою на 15%.

Утім, менеджери кажуть, що їхній бізнес поки не вельми постраждав.

Крім Brown’s, до рейтингу Forbes Travel Guide увійшли готелі Four Seasons, Berkeley, Egerton House, Milestone і Rosewood London.

Водночас Milestone Hotel and Residences теж може похвалитися багатою історією, а ще королівськими сусідами. Поруч територія Кенсінгтонського палацу, де проживає герцог і герцогиня Кембриджські.

[Ендрю Пайк, головний менеджер готелю]:
«Ми називаємо його готелем у вигляді англійського маєтку. Тут дуже багата історія. Ми готель з 1922 року. Але ми не завжди були готелем. Це був і приватний будинок».

Цей готель каже, що деякі його гості вже змінюють плани через коронавірус. Однак поки це також значно не вплинуло на галузь.
Коротке посилання на цю сторінку: