21.02.2022
Телеканал NTD

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного узбережжя Америки, тому називається американським.

Це дитинча в самички вже друге. Тож вона — досвідчена мама, і пологи пройшли добре.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Дитинча досить велике. На вигляд воно цілком здорове, бо майже одразу спливло на поверхню подихати».

Малюк харчується материнським молоком. За три тижні зможе доповнити раціон рослинною їжею. Мама й дитинча тримаються разом. Іноді до них підпливає тато.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Батько не бере участі у вихованні маляти. Але ці тварини дуже товариські й не агресивні, тому добре взаємодіють. Тож цілком нормально, що самець виявляє інтерес до самиці й трохи цікавиться дитинчам. Це просто цікавість».

Ветеринари ще не оглядали малюка, щоб не турбувати сім’ю. Коли в зоопарку дізнаються стать дитинчати, виберуть йому ім’я.

Американські ламантини — вид, що зникає. Природних ворогів вони не мають, але їм загрожує діяльність людей, яка пов’язана з рибальством.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у НідерландахУ Лондоні Санта-Клауси сідають за парти й готуються до Різдва9-річний хлопчик створив застосунок, щоб допомогти брату-аутисту спілкуватисяРіздвяні вогні прикрасили Єлисейські поля в ПарижіЩо змусило нас усміхнутися у 2021 роціУ Перу відновлюють популяцію вікунійМіс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїСкейтборди з вторинної сировини надихають бразильців берегти природуПортугалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтомДля мавп влаштували грандіозний бенкет у Таїланді