05.10.2022
Телеканал NTD

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного узбережжя Америки, тому називається американським.

Це дитинча в самички вже друге. Тож вона — досвідчена мама, і пологи пройшли добре.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Дитинча досить велике. На вигляд воно цілком здорове, бо майже одразу спливло на поверхню подихати».

Малюк харчується материнським молоком. За три тижні зможе доповнити раціон рослинною їжею. Мама й дитинча тримаються разом. Іноді до них підпливає тато.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Батько не бере участі у вихованні маляти. Але ці тварини дуже товариські й не агресивні, тому добре взаємодіють. Тож цілком нормально, що самець виявляє інтерес до самиці й трохи цікавиться дитинчам. Це просто цікавість».

Ветеринари ще не оглядали малюка, щоб не турбувати сім’ю. Коли в зоопарку дізнаються стать дитинчати, виберуть йому ім’я.

Американські ламантини — вид, що зникає. Природних ворогів вони не мають, але їм загрожує діяльність людей, яка пов’язана з рибальством.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у НідерландахЯк іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліВільям та Кейт прийняли 8000 гостей у саду Букінгемського палацуЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у ШвейцаріїПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуФестиваль парапланеризму повернувся до ГаниНайстарішому чоловікові у світі виповнюється 113 років

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: