20.01.2022
Телеканал NTD

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Новонародженого ламантина вітають у зоопарку нідерландського міста Арнем. У дикій природі цей вид трапляється вздовж атлантичного узбережжя Америки, тому називається американським.

Це дитинча в самички вже друге. Тож вона — досвідчена мама, і пологи пройшли добре.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Дитинча досить велике. На вигляд воно цілком здорове, бо майже одразу спливло на поверхню подихати».

Малюк харчується материнським молоком. За три тижні зможе доповнити раціон рослинною їжею. Мама й дитинча тримаються разом. Іноді до них підпливає тато.

[Бас Люккенар, прессекретар зоопарку]:
«Батько не бере участі у вихованні маляти. Але ці тварини дуже товариські й не агресивні, тому добре взаємодіють. Тож цілком нормально, що самець виявляє інтерес до самиці й трохи цікавиться дитинчам. Це просто цікавість».

Ветеринари ще не оглядали малюка, щоб не турбувати сім’ю. Коли в зоопарку дізнаються стать дитинчати, виберуть йому ім’я.

Американські ламантини — вид, що зникає. Природних ворогів вони не мають, але їм загрожує діяльність людей, яка пов’язана з рибальством.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджений ламантин поповнив зоопарк у НідерландахСанта-Клауси проводять ралі та забіги, а також вручають дітям подарункиУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомЖінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах ПеруМільйони метеликів-монархів прикрасили заповідник у МексиціБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихСвіт «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптурІндієць побудував для дружини копію Тадж-МахалуАвстралієць шукає нових господарів непотрібним верблюдам