21.02.2022
Телеканал NTD

Пес 13 годин зігрівав пораненого господаря в горах Хорватії

Пес 13 годин зігрівав пораненого господаря в горах Хорватії

13 годин зігрівав пораненого господаря аляскинський маламут із кличкою Норд. Турист вирішив підкорити вершину гірського масиву..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

13 годин зігрівав пораненого господаря аляскинський маламут із кличкою Норд. Турист вирішив підкорити вершину гірського масиву Велебит, що тягнеться вздовж узбережжя Адріатичного моря в Хорватії.

Чоловік та його пес піднялися на висоту 1700 метрів, а потім зірвалися й прокотилися вниз схилом 150 метрів. Собака не постраждав, а ось турист дуже пошкодив ногу.

Норд зігрівав господаря до приходу рятувальників.

[Грга Бркич, турист]:
«Вони виконали грандіозну роботу, і я дуже їм вдячний. Дісталися дуже швидко».

Рятувальники добиралися до туриста дев’ять годин. Операцію ускладнював глибокий сніг, лід та зламані дерева.

[Даріо, рятувальник]:
«Ми працювали в дуже важкодоступній місцевості. Покладатися довелося лише на себе».

Урятованого туриста передали медикам.

[Маріо, рятувальник]:
«Ми задоволені. Усі так почуваємося, бо виконали завдання».

Пізніше рятувальна служба опублікувала у соцмережі фотографію туриста та його вірного друга. У підписі говориться, що дружба між людиною і собакою безмежна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пес 13 годин зігрівав пораненого господаря в горах ХорватіїРіздвяні вогні прикрасили Єлисейські поля в ПарижіПанди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в ТокіоРіздвяний вертеп — один із найбільших у Європі — зробили в УгорщиніЖінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах ПеруАвстралієць шукає нових господарів непотрібним верблюдамВід тигрів до мурах: у Лондонському зоопарку перераховують тваринКіз-терапевтів у Берліні тепер можна знайти по мапіМільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва