05.10.2022
Телеканал NTD

У Празькому зоопарку вперше оселився вомбат

У Празькому зоопарку вперше оселився вомбат

Це вомбат із кличкою Купер. Він новий мешканець Празького зоопарку й перший вомбат у його стінах...

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Це вомбат із кличкою Купер. Він новий мешканець Празького зоопарку й перший вомбат у його стінах. Таке звірятко тут чекали кілька років. Воно прибуло кілька тижнів тому з Німеччини.

[Давид Вала, доглядач]:
«У Купера щойно закінчився карантин. Тепер він живе й у закритому, й у відкритому вольєрі. Купер досліджує новий простір, а також риє нори — так роблять усі вомбати. Купер успадкував від своєї мами дуже доброзичливий характер».

Те, що Купер почав копати нори — гарна ознака. Отже, адаптувався до нового житла. Тепер йому підшукуватимуть пару.

[Ярослав Сімек, заступник директора зоопарку]:
«Він не буде самотнім, у нього обов’язково буде супутниця. Поки ми не знаємо, коли це станеться. Але ми хочемо взяти самичку з Австралії».

Вомбати — травоїдні сумчасті. Вони риють під землею справжні тунельні системи, які можуть тягнутися на 20 метрів і йти в глибину до трьох із половиною метрів. Ці тварини живуть в Австралії.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Празькому зоопарку вперше оселився вомбат650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїБразильці допомагають людям з інвалідністю подорожуватиУ Нью-Йорку відкрилася перша кав’ярня, де можна спускати собак із повідцяЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіПеревернутий будинок звели в парку розваг у Румунії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: