05.10.2022
Телеканал NTD

У Мексиці — рекорд із добової захворюваності на коронавірус

У Мексиці — рекорд із добової захворюваності на коронавірус

Новий рекорд із добової кількості нових хворих на COVID зафіксували в Мексиці. 12-го січня виявили 44..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Новий рекорд із добової кількості нових хворих на COVID зафіксували в Мексиці. 12-го січня виявили 44 тисячі інфікованих. Попередній сумний рекорд був напередодні, коли зареєстрували понад 33 тисячі заражених.

Наразі, за офіційними даними, у Мексиці найчастіше виявляють штам омікрон. Останні кілька тижнів до лікарень надходить більше пацієнтів із COVID. Проте госпіталізованих однаково на 85 % менше, ніж на піку епідемії на початку минулого року.

У Мехіко також ситуація стабільна.

[Клаудія Шейнбаум, мер Мехіко]:
«Лікарні не переповнені. Ліжок достатньо на випадок, якщо пацієнтів побільшає. Люди мають це знати. Наразі госпіталізовано 800 осіб. І вони не в тяжкому стані, як бувало раніше».

У столиці стали активніше тестувати на коронавірус. За день роблять по 30 тисяч ПЛР-тестів. Влада попереджає, що омікрон заразніший за інші штами.

[житель Мехіко]:
«Треба думати про інших людей, які мають дітей, про матерів. Ми можемо їх заразити, якщо не дотримуватимемося правил».

[жителька Мехіко]:
«У нас пандемія, але нам треба працювати. Думаю, треба дотримуватися санітарних правил. Поки треба носити маски та добре мити руки. Якщо так робитимемо, то зупинимо епідемію».

У Мексиці за весь час пандемії виявили понад чотири мільйони випадків захворювання на COVID. Померло понад 300 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці — рекорд із добової захворюваності на коронавірусУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Равлики замість корів та свиней: кенійські фермери перекваліфіковуютьсяТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиВООЗ: спалах віспи мавп у Європі можна стримати за допомогою вакцинДо обмілілої річки По потекла солона морська водаПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняЕкологічна сталь: Швеція сподівається замінити вугілля на воденьВітрильник доставляє вантажі й не шкодить природі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: