21.12.2022
Телеканал NTD

На Тайвані стався сильний землетрус

На Тайвані стався сильний землетрус

Жителям Тайваню довелося добряче похвилюватися. Тут просто у вечірню годину пік стався сильний землетрус. Поштовхи відчували..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Жителям Тайваню довелося добряче похвилюватися. Тут просто у вечірню годину пік стався сильний землетрус.

Поштовхи відчували в Тайбеї, а також у всій північній частині острова.

[представник Центрального метеобюро Тайваню]:
«Землетрус силою 6 балів стався в морі біля берега за 56,7 кілометра на схід від міста Хуалянь. Осередок залягав на глибині 19,6 км. Це досить високо».

Геологічна служба США надає інші дані. Згідно з ними, сила землетрусу була 6,2 бала, й осередок був за 50 кілометрів від Хуаляня на глибині майже 30 кілометрів.

Хоча трясло сильно, повідомлень про потерпілих або серйозні пошкодження інфраструктури немає. Найдужче поштовхи відчували в столиці та в повіті Ілань.

Водночас Тайванська високошвидкісна залізниця у Тайбеї працювала у звичному режимі. У деяких районах були перебої з водопостачанням.

За даними влади, економічні збитки від цього землетрусу будуть невеликими.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Тайвані стався сильний землетрусДержпереворот у Судані: люди вийшли на вулиці та вимагають звільнити прем’єраУ Казахстані не вщухають протести, що спалахнули через зростання цін на пальнеПотяг зійшов із рейок в Індії, є загибліВулкан Кумбре-В’єха поки що затихПольща закрила прикордонний перехід із БілоруссюРекордно низька явка: у Гонконгу відбулися «патріотичні» вибориДо берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантівЄС розширить санкції щодо Білорусі