20.12.2022
Телеканал NTD

Французький фермер придумав пастки для крадіїв устриць

Французький фермер придумав пастки для крадіїв устриць

Якось у французького фермера злодії вкрали три тонни устриць. Тоді він знайшов вихід: поміщає в сітки..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Якось у французького фермера злодії вкрали три тонни устриць. Тоді він знайшов вихід: поміщає в сітки таємні позначки. Так поліція зможе знайти крадіїв.

[Крістоф Гіно, фермер, який вирощує устриць]:
«Завдяки обов’язковому відстежуванню наших молюсків я зможу знайти цю недобру людину, навіть якщо це професійний моряк, який продає мої устриці оптовику, а той потім — торговцю рибою. І потім його впіймає морська поліція».

Причому мітки Крістоф знаходить одразу й безпомилково.

[Крістоф Гіно, фермер, який вирощує устриць]:
«Я бачу її, ось ця. Вони ніби всі однакові, але не для мене. Я живу з ними, вони — мої діти».

Каже, що використовує цей метод із 2016 року. Відтоді нових спроб украсти його продукцію не було.

[Крістоф Гіно, фермер, який вирощує устриць]:
«Я кладу мітку в одну чи дві сітки на кожній фермі. Інакше ми будемо витрачати занадто багато зусиль, щоб потім їх шукати. Тобто лише дві сітки містять мітки, і, звісно, я єдиний, хто знає, де вони».

Устриці — дорогий делікатес. У деяких паризьких ресторанах страва із шести першокласних устриць може коштувати до 24 євро. Попит на устриці особливо високий у святковий період. Це також найгарячіша пора для злодіїв. Вони підпливають до кліток і крадуть устриці під водою.

Чутки про мітки поширилися. І поступово кількість крадіжок у регіоні зменшилася з 19 у 2017 році до 9 у 2018 році, у 2019 році було 6, а у 2020-му — жодної.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький фермер придумав пастки для крадіїв устрицьПольща посилить антиковідні заходи й введе обов’язкову вакцинаціюЗростає потік мігрантів із Білорусі до Польщі«Велика зелена стіна»: як від пустелі відгороджуються деревамиУ Катарі збудували модульний стадіонЄвропою знову прокотилася хвиля протестів проти вакцинаціїЯк пеліканів ловлять голими руками, щоб урятувати від холодівСША почали впускати вакцинованих міжнародних мандрівниківМексиканка висадила сотні тисяч дерев за 10 роківТисячі людей протестують проти паспортів вакцинації у Європі