05.10.2022
Телеканал NTD

Гольф допомагає юним бразильцям покинути міські нетрі

Гольф допомагає юним бразильцям покинути міські нетрі

Ці діти з нетрів Ріо-де-Жанейро ходять на заняття з гольфу не просто заради розваги. Разом із..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Ці діти з нетрів Ріо-де-Жанейро ходять на заняття з гольфу не просто заради розваги. Разом із новим хобі вони дістали можливість змінити своє життя.

Марселу Модесту відкрив навчальний центр із гри в гольф у найнебезпечнішому районі міста. Він хоче не лише долучити дітей до спорту, а й забрати їх із вулиць, де процвітає злочинність.

Марселу сам жив у фавелах. Але потім його запросили попрацювати в гольф-клубі, і його життя кардинально змінилося. Проте тоді все могло скластися інакше. Йому було 20 років, він умів битися й користуватися зброєю — тобто був ідеальним кандидатом у члени банди.

[Марселу Модесту, викладач гри в гольф]:

«Для мене гольф — це було світло в кінці тунелю. Багато моїх друзів померло, хтось у в’язниці. Вони не мали можливостей, які відкрив мені гольф».

Марселу проводить заняття на власні гроші. Дарує дітям ключки та м’ячі, а також пояснює основні правила гри.

Тренувальне поле менше за стандартне — 150 квадратних метрів. Замість лунок — відра. Але плани клубу — грандіозні.

Марселу хоче відкрити такі ж центри в інших фавелах Ріо та натренувати своїх вихованців так, щоб вони змогли пройти кваліфікаційний відбір і грати на олімпійському полі міста. Двох уже відібрали.

[Марселу Модесту, викладач гри в гольф]:
«Упевнений, що якщо підготую хоч одного чемпіона, це вже буде успіх. Навіть якщо це не станеться, у дітей однаково з’явиться шанс. Нехай не буде чемпіона, зате з них виростуть чудові медики, юристи та судді».

Й один із його вихованців уже впевнений, що стане професійним спортсменом, хоча почав грати лише минулого тижня.

[Рей ді Соза Тейшейра, учень клубу]:
«Я дуже радий бути тут. Звісно, навчатися непросто, але першого дня, коли я сюди прийшов, то не йняв віри, що зможу грати».

І навіть на клубах для гольфу бразилець зупинятися не збирається. Він також мріє побудувати в нетрях спортивне поле, тенісні корти та критий басейн.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гольф допомагає юним бразильцям покинути міські нетріЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамЗаспокоїтися та зарядитися енергією: Всесвітній день Фалунь Дафа в КиєвіНайгірша за десятиліття посуха загрожує голодом мільйонам африканцівСуд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські праваВідходи лікеро-горілчаного заводу допомагають збільшити надоїКенієць придумав, як зробити органічні добрива ще ефективнішимиНаплив мігрантів у США — рекордний за попередні 20 роківПити менше чаю закликали пакистанців

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: