20.09.2022
Телеканал NTD

Аукціон тунця блакитного: ціни падають третій рік поспіль

Аукціон тунця блакитного: ціни падають третій рік поспіль

Перший у новому році аукціон тунця блакитного. Його проводять на одному з найбільших рибних ринків Токіо...

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Перший у новому році аукціон тунця блакитного. Його проводять на одному з найбільших рибних ринків Токіо. Але торги не такі затяті, як до пандемії. Ціни на аукціоні падають ось уже третій рік, але досі вражають.

Найдорожчим лотом став тунець вагою 211 кілограмів. Його продали за 16 мільйонів 900 тисяч єн — це 145 тисяч доларів, або коло 700 доларів за кілограм.

Цю рибу зловили у водах префектури Аоморі. М’ясо тамтешніх тунців дуже якісне. Її готуватимуть і подаватимуть у 12 ресторанах однієї мережі. Причому нею смакуватимуть не лише в Японії, але й у США.

[Акіфумі Сакагамі, шеф-кухар японського ресторану]:

«І хоч світ потерпає через пандемію, та маю надію, що люди спробують цього тунця й добре проведуть рік».

Щорічний новорічний аукціон тунця — це для ресторанів гарна можливість привернути увагу ЗМІ, а значить — і суспільства. Зазвичай у переможця торгів цілий рік повно клієнтів.

Утім, через пандемію люди стали рідше ходити до кав’ярень і ресторанів. Попит на тунця впав, тому й ціни знизилися.

Торік делікатесну рибу продали за 200 тисяч доларів. А 2019-го тунець блакитний вагою 278 кілограмів пішов із молотка за один мільйон 800 тисяч доларів. Його купив власник мережі ресторанів Кійосі Кімура, який у народі відомий як «король тунця».
Коротке посилання на цю сторінку:

Аукціон тунця блакитного: ціни падають третій рік поспіль100-річна японська фірма припиняє виробництво сірниківЄвросоюз закупить 110 тисяч доз вакцини проти віспи мавпЧерез посуху на півночі Італії оголосили надзвичайну ситуаціюСенегальці перебирають гори непотребу й цим заробляють на життяМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїНовий підводний парк відкрився на КіпріІспанські лікарі виключають виникнення пандемії віспи мавпСвітовий чемпіонат собачого серфінгу пройшов у Каліфорнії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: