17.06.2021
Телеканал NTD

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а також просто на вулицях поруч з будинками.

Цього року через теплу погоду в Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж завжди. Незвично й те, що біля дерев майже нікого немає.

У Японії коронавірусом заразилося приблизно 900 осіб, померло близько 30. Влада закликала людей не збиратися в парках для ханамі. Так називається японська традиція милування квітами.

[житель Токіо]:
«З цим нічого не вдієш. Гадаю, люди стривожені, і це сумно».

[житель Токіо]:
«Уважаю, ліпше тимчасово відмовитися від пікніків, бо вірус поширюється. Це неприємно, але важливо не давати інфекції це робити».

Фестивалі, присвячені цвітінню сакури, скасували в усій країні. У Токіо дерева відгородили, щоб не збиралися люди. Однак парками можна гуляти.

Сакура цвіте сім-десять днів. У цей час японці влаштовують пікніки й милуються прекрасним явищем природи. У парках збираються з рідними та друзями. Навіть службовці офісів разом з керівником виходять подихати свіжим повітрям під квітучою сакурою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичайІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямІндійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилТеотіуакан знову приймає гостейУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівЯк у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спеки