25.04.2024
Телеканал NTD

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а також просто на вулицях поруч з будинками.

Цього року через теплу погоду в Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж завжди. Незвично й те, що біля дерев майже нікого немає.

У Японії коронавірусом заразилося приблизно 900 осіб, померло близько 30. Влада закликала людей не збиратися в парках для ханамі. Так називається японська традиція милування квітами.

[житель Токіо]:

«З цим нічого не вдієш. Гадаю, люди стривожені, і це сумно».

[житель Токіо]:
«Уважаю, ліпше тимчасово відмовитися від пікніків, бо вірус поширюється. Це неприємно, але важливо не давати інфекції це робити».

Фестивалі, присвячені цвітінню сакури, скасували в усій країні. У Токіо дерева відгородили, щоб не збиралися люди. Однак парками можна гуляти.

Сакура цвіте сім-десять днів. У цей час японці влаштовують пікніки й милуються прекрасним явищем природи. У парках збираються з рідними та друзями. Навіть службовці офісів разом з керівником виходять подихати свіжим повітрям під квітучою сакурою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичайВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівВогняноволосі жінки незвичайної краси: виставка прерафаелітів відкрилася в ІталіїПрогулянка найромантичнішим садом світуMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізаціїМодниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у ДубаїОстанню картину Караваджо показали в ЛондоніАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукУ Хорватії прихід весни святкують Фестивалем вогнів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: