04.05.2021
Телеканал NTD

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичай

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Столиця Японії причепурилася рожевим квітом сакури. Прекрасну картину можна бачити в парку Уено й Сіндзюку-геен, а також просто на вулицях поруч з будинками.

Цього року через теплу погоду в Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж завжди. Незвично й те, що біля дерев майже нікого немає.

У Японії коронавірусом заразилося приблизно 900 осіб, померло близько 30. Влада закликала людей не збиратися в парках для ханамі. Так називається японська традиція милування квітами.

[житель Токіо]:
«З цим нічого не вдієш. Гадаю, люди стривожені, і це сумно».

[житель Токіо]:
«Уважаю, ліпше тимчасово відмовитися від пікніків, бо вірус поширюється. Це неприємно, але важливо не давати інфекції це робити».

Фестивалі, присвячені цвітінню сакури, скасували в усій країні. У Токіо дерева відгородили, щоб не збиралися люди. Однак парками можна гуляти.

Сакура цвіте сім-десять днів. У цей час японці влаштовують пікніки й милуються прекрасним явищем природи. У парках збираються з рідними та друзями. Навіть службовці офісів разом з керівником виходять подихати свіжим повітрям під квітучою сакурою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Токіо сакура зацвіла на 12 днів раніше, ніж зазвичайНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківПольські раритети, присвячені Копернику, показали в ЛондоніМузеї Ємену відновлюють після руйнуваньФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіФранцузький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинціУ США ресторани-автомати знову хочуть зробити закладами громадського харчування майбутньогоОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декорації