25.06.2024
Телеканал NTD

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни Шигмотсав

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни Шигмотсав

Барвисте вбрання, бій барабанів і традиційні танці. В індійському місті Панаджі відзначають свято Шигмотсав. Воно присвячене..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Барвисте вбрання, бій барабанів і традиційні танці. В індійському місті Панаджі відзначають свято Шигмотсав. Воно присвячене початку весни.

[турист]:
«Дуже красиво. Ми вперше бачимо таку процесію. Вона прекрасна. Багато танців, багато барв».

[турист]:
«Це чудова поїздка. Ми відкриваємо для себе іншу культуру. Свято дуже хороше, кожен колектив виступає прекрасно. Нам дуже подобається».

Шигмотсав — важливе свято в південно-західному штаті Гоа. Воно триває два тижні.

Кульмінація святкування — мальовничий парад. Танці здебільшого присвячено індуїстським божествам. Також чоловіки виконують популярний в Гоа танець, який зображає воїнів на конях. Святкова процесія щороку приваблює тисячі глядачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни ШигмотсавСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристівДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівФестиваль повітряних зміїв у Вейфані: панди, дракони та кальмари15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у ПарижіМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на СициліїАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукУперше за 450 років вісім частин вівтаря епохи Відродження зібрали докупи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: