21.02.2021
Телеканал NTD

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни Шигмотсав

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни Шигмотсав

Барвисте вбрання, бій барабанів і традиційні танці. В індійському місті Панаджі відзначають свято Шигмотсав. Воно присвячене..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Барвисте вбрання, бій барабанів і традиційні танці. В індійському місті Панаджі відзначають свято Шигмотсав. Воно присвячене початку весни.

[турист]:
«Дуже красиво. Ми вперше бачимо таку процесію. Вона прекрасна. Багато танців, багато барв».

[турист]:
«Це чудова поїздка. Ми відкриваємо для себе іншу культуру. Свято дуже хороше, кожен колектив виступає прекрасно. Нам дуже подобається».

Шигмотсав — важливе свято в південно-західному штаті Гоа. Воно триває два тижні.

Кульмінація святкування — мальовничий парад. Танці здебільшого присвячено індуїстським божествам. Також чоловіки виконують популярний в Гоа танець, який зображає воїнів на конях. Святкова процесія щороку приваблює тисячі глядачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

В індійському штаті Гоа відзначають свято весни ШигмотсавПомацати й понюхати: у Нідерландах відкрили виставку картин для незрячихМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна Вермера1300-річну статуетку випадково знайшли в річці в Індії«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемЛижі в Африці: сніг Лесото приваблює туристівГладіатори в обладунках з’явилися в Центральному парку Нью-ЙоркаЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандемії