22.05.2021
Телеканал NTD

У Йорданії дизайнерка робить маски зі стразами для захисту від коронавірусу

У Йорданії дизайнерка робить маски зі стразами для захисту від коронавірусу

Мода залишається модою навіть в умовах поширення коронавірусу. Йорданський дизайнер Саміа аль-Заклех прикрашає захисні маски стразами...

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Мода залишається модою навіть в умовах поширення коронавірусу. Йорданський дизайнер Саміа аль-Заклех прикрашає захисні маски стразами. Деякі схожі на витвір мистецтва.

[Саміа аль-Заклех, дизайнер]:
«Вони не стовідсотково медичні. Просто хочу спонукати людей носити маски. І ті, хто зважає на моду і її останні тенденції, можуть їх надягати. Їх можна носити навіть поверх справжньої маски».

У Йорданії виявили сім випадків захворювання на COVID-19. Пасажирське авіасполучення з іншими країнами тимчасово перервали. Також закрито сухопутні кордони з Ізраїлем та Іраком. Заборонено їздити до Сирії та Лівану.

Саміа дарує маски зі стразами знаменитостям. Сподівається, що їхній приклад надихне йорданців подбати про своє здоров’я й безпеку людей навколо.

[Саміа аль-Заклех, дизайнер]:
«Багатьом моя ідея сподобалася, але є й критики, бо це пов’язано з хворобою. Та я не збиралася акцентувати увагу на хворобі й масці. Для мене це дизайнерське мистецтво».

Щоб прикрасити одну маску, треба сотні кристалів і три години кропіткої роботи.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Йорданії дизайнерка робить маски зі стразами для захисту від коронавірусуСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піскуЧому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуЯпонка робить картонних роботів і танкиРетроавтомобілі проїхалися вулицями Парижа«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжах«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під Парижем