25.11.2024
Телеканал NTD

Галерея Уффіці у Флоренції пропонує прогулятися її залами онлайн

Галерея Уффіці у Флоренції пропонує прогулятися її залами онлайн

Італія залишається на суворому карантині, намагаючись стримати поширення коронавірусу. У таких умовах жителі країни вигадують дедалі..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Італія залишається на суворому карантині, намагаючись стримати поширення коронавірусу. У таких умовах жителі країни вигадують дедалі більше способів, щоб надихнути один одного й урізноманітнити дні в тотальній ізоляції.

Наприклад, мистецтво ніхто не скасовував. І тепер знаменитими коридорами галереї Уффіці у Флоренції можна прогулятися у Facebook на спеціально створеній для цього сторінці.

[Крістіан Спадоні, фахівець із цифрових технологій]:
«Потреба в цьому виникла через ситуацію, у якій ми живемо. Ми вирішили надати таку можливість, бо італійці змушені залишатися вдома. Те ж стосується і всіх інших людей, які поки не можуть потрапити до галереї».

Галерея також розпочала програму «Моя кімната». Це серія віртуальних міні-турів, під час яких гіди показують цікаві куточки музею, розкриваючи таємниці скульптур і картин.

[Антонелла Мадалезе, співробітниця музею]:
«Ми вирішили створити такі “художні пігулки”, щоб люди, які фізично не можуть відвідати музей, могли насолоджуватися шедеврами, цими неоціненними роботами, які зберігаються в галереї Уффіці».

Уже першого дня роботи ініціативи понад 360 тисяч осіб зайшли на сторінку музею. Також підписників стало більше на 27 тисяч.

Тепер й італійці, й іноземці можуть насолоджуватися роботами Тіціана, Тінторетто й Леонардо да Вінчі, не ризикуючи підхопити вірус. Заразитися тут можна хіба що красою традиційного мистецтва.
Коротке посилання на цю сторінку:

Галерея Уффіці у Флоренції пропонує прогулятися її залами онлайнФранцузький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-ЖанейроФестиваль повітряних зміїв у Вейфані: панди, дракони та кальмариНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниВ Азербайджані вперше провели Національний фестиваль килимівКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяСтаровинне іспанське ательє створює одяг та аксесуари для кіноіндустрії всього світуНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: