21.01.2021
Телеканал NTD

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріали

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріали

Студенти, які вивчають дизайн, продемонстрували свої роботи в межах Тижня моди в Мумбаї. Вони показали екологічну..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Студенти, які вивчають дизайн, продемонстрували свої роботи в межах Тижня моди в Мумбаї. Вони показали екологічну моду, яка передбачає використання натуральних і перероблених тканин, а також принта ручної роботи.

Наприклад, ця колекція складається з вбрання, зробленого з переробленої тканини.

[Авітрі Чаударі, модель]:
«Це приклад тканини, яку використали, щоб пошити сукні та інші моделі».

А ці наряди зроблено з шовку-сирцю з принтом, зробленим вручну.

[Суман Ратан Сінгх Рао, модель]:
«Вельми пишаюся й удячна, що вони вибрали мене демонструвати цю сукню. І мені здається, що прохід цим подіумом став найнезабутнішим моїм досвідом».

Мумбай називають центром індійської індустрії розваг, бо в місті розташований Боллівуд. Популярний щорічний модний захід вирішили тут не скасовувати, попри рекомендації влади відмовитися від масштабних зібрань через коронавірус.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріалиГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїДавньоримський фастфуд: яку їжу продавали на вулицях ПомпеївЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїБаранячі бої допомагають тунісцям тимчасово забути про безробіття й карантинні заходи