08.01.2021
Телеканал NTD

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріали

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріали

Студенти, які вивчають дизайн, продемонстрували свої роботи в межах Тижня моди в Мумбаї. Вони показали екологічну..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Студенти, які вивчають дизайн, продемонстрували свої роботи в межах Тижня моди в Мумбаї. Вони показали екологічну моду, яка передбачає використання натуральних і перероблених тканин, а також принта ручної роботи.

Наприклад, ця колекція складається з вбрання, зробленого з переробленої тканини.

[Авітрі Чаударі, модель]:
«Це приклад тканини, яку використали, щоб пошити сукні та інші моделі».

А ці наряди зроблено з шовку-сирцю з принтом, зробленим вручну.

[Суман Ратан Сінгх Рао, модель]:
«Вельми пишаюся й удячна, що вони вибрали мене демонструвати цю сукню. І мені здається, що прохід цим подіумом став найнезабутнішим моїм досвідом».

Мумбай називають центром індійської індустрії розваг, бо в місті розташований Боллівуд. Популярний щорічний модний захід вирішили тут не скасовувати, попри рекомендації влади відмовитися від масштабних зібрань через коронавірус.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тиждень моди в Мумбаї: натуральні тканини й перероблені матеріалиДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівСвіт спостерігав першу суперповню 2021 рокуНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиПандемія підвищила попит на вінілові платівки