21.12.2022
Телеканал NTD

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг

До яких розмірів може вирости карликова свиня? З досвіду бразильської любительки тварин — до чверті тонни...

Дата завантаження: 2022-01-21

video

До яких розмірів може вирости карликова свиня? З досвіду бразильської любительки тварин — до чверті тонни. Нещодавно Розанжела купила на ринку порося, за словами продавця, декоративне.

Поросятко росло як на дріжджах і перетворилася на величезну свиню.

[Розанжела дос Сантус Лара, власниця свині]:
«Я купала її, дбала про неї, дозволяла їй спати на дивані, у спальні. І Ліліка звикла жити в домі. Хай куди я йду, вона слідує за мною».

За день Ліліка з’їдає п’ять кілограмів фруктів та овочів. Не гидує й кормом для собак. У сім’ї працює лише Розанжела, і на свиню йде більша частина скромного заробітку.

[Розанжела дос Сантус Лара, власниця свині]:
«Люди іноді не розуміють мене, називають божевільною. Але вона радує мене. Не думаю, що це безглуздо. Просто я люблю тварин».

Люди радять здати улюбленицю на м’ясо, але Розанжела й чути не хоче. Нещодавно їй пропонували за Ліліку 3500 доларів. Але жінка твердо відповіла, що друзів не продає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кгНа каналах Амстердама роздавали безплатні тюльпаниСам-один через Атлантику: португалець пропливе на тримарані 6000 кмНью-Йоркський ботанічний сад у 30-те проводить шоу мініатюрних поїздівОдразу п’ять амурських тигренят радують гостей зоопарку в Південній КореїКіз-терапевтів у Берліні тепер можна знайти по мапіУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиПлавець без кінцівок підкорив озеро Тітікака