20.07.2022
Телеканал NTD

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кг

До яких розмірів може вирости карликова свиня? З досвіду бразильської любительки тварин — до чверті тонни...

Дата завантаження: 2022-08-20

video

До яких розмірів може вирости карликова свиня? З досвіду бразильської любительки тварин — до чверті тонни. Нещодавно Розанжела купила на ринку порося, за словами продавця, декоративне.

Поросятко росло як на дріжджах і перетворилася на величезну свиню.

[Розанжела дос Сантус Лара, власниця свині]:
«Я купала її, дбала про неї, дозволяла їй спати на дивані, у спальні. І Ліліка звикла жити в домі. Хай куди я йду, вона слідує за мною».

За день Ліліка з’їдає п’ять кілограмів фруктів та овочів. Не гидує й кормом для собак. У сім’ї працює лише Розанжела, і на свиню йде більша частина скромного заробітку.

[Розанжела дос Сантус Лара, власниця свині]:
«Люди іноді не розуміють мене, називають божевільною. Але вона радує мене. Не думаю, що це безглуздо. Просто я люблю тварин».

Люди радять здати улюбленицю на м’ясо, але Розанжела й чути не хоче. Нещодавно їй пропонували за Ліліку 3500 доларів. Але жінка твердо відповіла, що друзів не продає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кгМінівентилятори допомагають собакам пережити спеку в ЯпоніїКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечкаПередгір’я Швейцарських Альп потопають у нарцисахДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиУ Нью-Йорку відкрилася перша кав’ярня, де можна спускати собак із повідцяСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: