21.01.2022
Телеканал NTD

20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій Зеландії

20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій Зеландії

Прямо за цією хвірткою починається казка. Кілька кроків сходами — і вже видно затишний будиночок Більбо..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Прямо за цією хвірткою починається казка. Кілька кроків сходами — і вже видно затишний будиночок Більбо Бегінса. Трохи далі серед зелені причаїлися домівки й інших гобітів. Це село, що в Новій Зеландії, називається Гобітанією.

Тут знімали кінотрилогію «Володар перснів» та «Гобіт». Цьогоріч найпершому фільмові — «Братство персня» — виповнюється 20 років. З нагоди знаменної дати його покажуть на великому екрані в Гобітанії.

[Рассел Александер, директор тематичного парку]:
«У нас буде приблизно 120 гостей. Увечері для них проведуть екскурсію, а потім вони зможуть покуштувати всілякі страви».

Гобітанію збудували на території сімейної ферми. Коли знімати фільм закінчили, влада Нової Зеландії дозволила не прибирати декорації. Тепер це популярне туристичне місце.

До пандемії до Гобітанії щороку приїжджало 650 тисяч туристів. Нині їх усемеро менше. Та люди однаково є.

[Деніел Фалконер, дизайнер]:
«Найбільше вражає те, що ця тема людей досі дуже цікавить. Той світ ніби манить».

Прем’єра фільму «Братство персня» відбулася в грудні 2001 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій ЗеландіїМіс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїПарад планет і зірок вишикувався в лондонському палаціУ Бразилії збудували міст для рідкісних мавпДитинча карликового бегемота показали в зоопарку ФранціїСотні прикрашених ялинок в одному будинку: німець установив рекордСвіт «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптур9-річний хлопчик створив застосунок, щоб допомогти брату-аутисту спілкуватисяВ Індії слоненят рятують від холодів