21.12.2022
Телеканал NTD

Найкраще різдвяне вбрання: конкурс для собак влаштували в Перу

Найкраще різдвяне вбрання: конкурс для собак влаштували в Перу

Ельфи, Санти й навіть різдвяні ялинки. Кудлаті вихованці перетворилися на героїв зимового свята. У столиці Перу..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Ельфи, Санти й навіть різдвяні ялинки. Кудлаті вихованці перетворилися на героїв зимового свята. У столиці Перу проходить конкурс на найкраще різдвяне вбрання для собаки.

[Патрісія Балларі, організаторка конкурсу]:
«Ми нагороджуємо за оригінальність, креативність, а також за матеріали, використані для виготовлення костюма. Їх можна робити з вторсировини».

Якщо господар теж одягне костюм, то собака матиме додаткові бали. Участь беруть вихованці будь-яких порід і навіть дворняги.

Цьогоріч перемогла безпородна собака в костюмі ялинки.

[Сандра Мартінес, власниця собаки]:
«У мене буря емоцій. Я робила вбрання цілий тиждень, і це того варте».

Господиня собаки-переможниці також повісила на себе табличку з написом «Ні феєрверкам». Жінка хоче нагадати людям, що тварини бояться гучних звуків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найкраще різдвяне вбрання: конкурс для собак влаштували в Перу20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій ЗеландіїПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиСанта-Клаус робить останні приготування перед РіздвомКіз-терапевтів у Берліні тепер можна знайти по мапіРіздвяний вертеп — один із найбільших у Європі — зробили в УгорщиніАвстралієць шукає нових господарів непотрібним верблюдам9-річний хлопчик створив застосунок, щоб допомогти брату-аутисту спілкуватисяБельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяціїНовонароджений ламантин поповнив зоопарк у Нідерландах